Stuart Little, kisegér

Stuart Little

2023.08.19 Ergit

El nem tudtam képzelni, milyen lehet egy ilyen film, amiben egy egeret örökbe fogadnak! Nagyon különös, de már annyira különös, hogy tetszik! Nem kell agyalni rajta, csak élvezni az élőadást!

Bájos kis családi mese, amiben Geena Davis is szerepel, aki egy jó nő, és élvezet nézni a vásznon. Viszont aki itt nagyon jól hozta a rá szabott szerepet, az maga Hugh Laurie, aki itt végre ezt az oldalát is megmutatja. Aranyos film, kellemes kikapcsolódás.

2017.04.18 indingo

Gyerekként még moziban láttuk, imádtam akkor. Most is egy helyes kis filmnek tartom csak már sok kérdést is elindít. Örökbe fogadni egy beszélő egeret???

2017.10.23 Deku

Amellett, hogy meg volt a film maga érdekes hangulata még mondandója is akadt. A film tök jó kis hangulatot teremtett, meg volt a maga bája, ami elvarázsolja a nézőt és leköti a figyelmét. Ritkának tartom az ilyet, de amikor bejön és eléri, a hatást akkor nagyon tudok örülni.

2016.12.04 HercegPeter

Kiskoromban nagyon szerettem. Így idősebben már látom, hogy ez tényleg csak gyerekeknek való. Mai fejjel már kicsit érdekes és talán picit idegesítő is. De mivel kiskoromban sokszor láttam, így minimum 8/10.

2019.07.21 Ms. Akárki

Nagyon aranyos gyerekfilm tökéletes szereplőgárdával. Igen akciódús, ahogy bonyolódik a történet. Még ma is szeretem újranézni, mert valahogy olyan atmoszférát teremt a film, hogy minden mást ki tudok zárni és csak a filmre koncentrálni. Gyereknek és felnőttnek is egyaránt jó szórakozást nyújt.

2018.03.23 NFG

Bár elsőre gagyinak tűnhet, igazából egy nagyon aranyos kis filmről beszélünk! Kisgyerekként is szerettem éz biztos vagyok benne, hogy ha most megnézném, ugyanazt az élményt adná! Külön tetszett, hogy mindenből csináltak egy miniatűr változatot!

2016.02.15 doroffee

Nagyon kedves családi szórakozás. Kedves, vicces, aranyos, ráadásul nagyon sok megszívlelendő dolgot mond gyerekeknek összetartásról és közösségről is.

2015.07.26 one1970

Nagyon szeretem Stuart kisegér történetét :) Maga a film vicces, kalandos, mégis vannak benne szomorúbb részek, amik ugye minden ember életében jelen vannak. Remélem lesz még folytatása :)

2015.01.08 tamas84

Nem értem ezt a filmet. Hogy van az, hogy értik, amit az egér mond, de nem értik, amit a macska mond. Vagy a macska csak nem szeret előttük beszélni? De miért van az, hogy az egerek asszimilálódtak a társadalomba, de a többi állat - akik szintén tudn... Több

2017.07.04 gerda

Imádnivaló mese mindenkinek ajánlom hogy nézze meg. Különleges és szinte abszurd történet,de mégis annyira szeretnivaló. Családdal együtt érdemes megnézni.

2015.12.29 Luxury

Ez volt az első film, amit gyermekként moziban láttam, így közel áll a szívemhez. Nagyon aranyos történet, kedves és vicces karakterrel. Nagyon jófej kisegér.

2015.01.30 DorinaBakos

Tökéletes családi vígjáték! Imádnivaló!

2016.10.14 tyna19955

Nekem a macska a kedvencem, bárki bármit mond, ő a legjobb fej a családban :) amúgy ezt a filmet már csak azért is érdemes megnézni, mert látni benne Dr. House-t, ahogy tutyi-mutyi családapát alakít, számomra ez megfizethetetlen!