Superfast! - Haláli iramban

Superfast! - Haláli iramban

Superfast!
bigi

Egy beépített zsaru, Lucas White csatlakozik Vin Serento Los Angeles-i bandájához, ahol illegális versenyeken vesz részt. A csapat azt tervezi, hogy megrövidítik Los Angeles legnagyobb hatalmú maffiózóját, Juan Carlos de la Solt, aki minden vagyonát egy belvárosi Taco Bellben rejtegeti.

(hp)

Forgatókönyvíró: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Zene: Tim Wynn
Premier (HU): 2015.06.18.

2019.05.16 harnas1207 Nézhetetlen

Gyenge és erőltetett. Mintha a haverjaim figuráznák ki a tegnap esti filmet. Pedig ennél sokkal jobb is lehetett volna.

2016.03.23 hsanya182

Halálos iramban paródia. Elég agyatlan, de azért szórakoztató őrültség, egynek elmegy :) A legjobb talán a legvégén lévő baki jelenetekek...

2016.12.08 HercegPeter

Sosem néztem meg az eredetit, mert egyáltalán nem érdekelt, de ennek láttam az előzetesét és tetszett úgyhogy megnéztem. Teljesen jól kiparodizálja a kocsijával vagánykodó, közben meg lehet hozzá sem értő, nagyképű fenegyerekeket. A "Mivel jöttél? Eg... Több

2015.06.29 macikutya

Már az előzetese alapján sírtam, hogy ez most komoly????? Értem én, hogy az alkotók megpróbálják meglovagolni az igazi fenevaddá növekedett széria világsikerét, de hogy ilyen lapos poénokkal próbálkoztak ez már szégyen. Nagyon gagyi lett ez a film.

2015.06.30 bigi

Erőltetett film, csalódás annak ellenére, hogy semmit nem vártam tőle. Már az előzetese sem volt valami meggyőző, de mégis megnéztem. Kár volt. Az összes poén vagyis amit annak szántak, kb. annyi, amennyi az előzetesben van. Sajnos nagyon gagyi lett szerintem, én nem ajánlom senkinek, de biztos lesz majd olyan akinek bejön.

(2019. 02. 17.)
Superfast! (2015)
Megtekintés: A humor kimiskárolóinak eddigi munkásságát ha egyetlen mozifilmben sűrítenénk össze, még akkor sem garantált fél óra nevetés. A közel száz perc alatt három poént véltem felfedezni. Több