Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

2015.02.09 czardora

Több órányi borzongás. A történet és a dalok miatt is végigfutott rajtam a libabőr.

2015.11.03 Cptn_Cold

Imádom ezt a filmet! Nagyon izgalmas és szórakoztató, a hangulata pedig igazán kellemes, pont olyan amilyen kell. A történet nem túl eredeti, de mégis ütős.

2015.05.30 zoll-e89

Várhatóan kivételes színészi játékot kapunk Johnny Depp-től ami el is várható. Maga a film elég szürke és komor hangulatú. Számomra az is meglepő volt, hogy musical-es megoldást raktak bele. Ez azonban nem negatív mint inkább pozitív tulajdonsága a filmnek. Lenyűgöző alkotás!

2015.01.28 dresizoli

Imádom! Elsőre annyira megtetszett, hogy megnézetem még egyszer. A két kedvenc szereplőm játszik benne ez nekem már elég az öt csillaghoz!

2015.03.04 Real013

Tim Burton talán utolsó igazán jó filmje. Burton egyedi vizuális világa itt is megjelenik, annak ellenére, hogy egy már kész művet adoptált. Különösen az tetszett, amikor Burton kieresztette szereplőit a négy fal közül, és London sötét világa feltáru... Több

2015.03.04 Agnes96

Depp egyik legjobb alakítása számomra. Imádom a stílust, a képi világot, a dalokat, a történetet, mindent! Teljesen elvarázsol, akárhányszor is nézem.

2016.10.01 Szöszi

Tim Burton szereplői Londonban. Egy mondatban két nagy kedvencem. Sötét képi világ, klassz depresszív hangulatú karakterek és a kihagyhatatlan Johnny Depp. Nem lehet mást mondani zseniális és isteni!♥♥

2015.02.22 Akasa87

Tim Burton, mint mindíg, most is csodálatos képi világot és hangulatot hozott össze, Johnny Depp szintén tökéletes a szerepre. Elvarázsolt a maga beteg módján! :D

2018.10.06 LadyN

Imádnivaló film. Burton zseniálisat alkotott megint: horror musical. Csodálatos vágások, díszlet, zene és történet. Minden egyben van. Igazi Burton féle mestermunka.

2015.02.17 Brie

Johnny Depp egyik olyan filmje amit nagyon szeretek, Helena Bonham Carterrel fantasztikust alakítanak ebben a filmben. Nem meglepő az őrült ötlet Tim Burton fejéböl pattant ki. Nagyon morbid, humoros és izgalmas film. Mellesleg nagyon tetszett hogy ez egy Musical.

2016.10.14 spidey

Igazából emiatt a film miatt kezdtem el musicaleket nézni. Nem bírom elviselni, amikor a színészek dalra fakadnak, én ezért nem bírom a Disney rajzfilmeket sem, a kényszeres énekelgetés miatt. De itt eltalálta úgy a hangulatot, meg a színészi játékot... Több

2015.04.03 Hanna_09

Horrornak elég gyenge film, inkább melankólikus-musicales-romantikus egyvelegnek nevezném. Ettől függetlenül nagyon jó film! Szép a film hangulata, a szereplők jól megvannak formázva, a dalok magával ragadnak és kifejezőek.

2015.02.21 yakzah13

Nagyon beteg, de ezért imádom :D A zenék is fantasztikusak! Nézze meg mindenki akibe kicsit is benne van egy beteg elme :D Nagyszerű film, Depp ekkoriban még sokkal jobb szerepeket vállalt, és izgalamsabb karaktereket is játszott.

2016.03.27 BloodyMary

Horrorrhoz nem elég ijesztő, a képi világa inkább valami gothic mese a tizenéves darkoknak. Nekem unalmas volt ez a szenvelgés. Embert eszünk és ízlik jelenség meg szebben jelenik meg Jeunet Delicatessen c. filmjében. Az éneklés meg fárasztó, pont el... Több