Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

2015.12.23 batukán

A film maga tetszett, a sztori kellemes volt, a nyivákolást meg halálra untam. Az külön fáraszt, hogy Deep meg Carter folyton együtt játszik, ez az egyetlen, amit megtekintettem a párostól, a többi nem is érdekel.

2015.10.30 fcbnandi

Juj ezt nagyon imádom. Johnny Depp filmjei mindig jóra sikerülnek, de mivel én imádom a horrorisztikus elemeket így ez az egyik ami a legjobban tetszett. Nagyon jó hangulata van a filmnek és főleg, hogy musical is, nagyon jó filmhez illő zenék vannak benne.

2017.03.07 Hedy0809

Depp mindenben jó,ebben a filmben sem okoz csalódást. Szeretem a kosztümös filmeket,magával ragadó hangulatuk van. Izgalmas,semmiképp sem szokványos,többször élvezhető történet. :)

2015.06.21 Lord British

Számomra a film kellemes csalódás volt. Tim Burton filmjei közül az egyik legjobb, fantasztikus zene, tökéletesen megkoreografált jelenetek és pazar színészi alakítások jellemzik ezt a művet.

2015.07.18 rhamus

Tökéletes történetet kapott a film, komoly témát feszeget. Alap klasszikus. Sokaknak tudnám ajánlani legalább egyszeri megnézésre. Mivel hasonló filmet nem sokat tudnék felsorolni. Kedveltem!

2016.07.25 feketerigous

Burton egyik legjobban sikerült filmje! Első pillanatban magával ragadott ez a film. Imádom Johnny Depp és Helena Bonham Carterr közös filmjeit. Nagyon jól kiegészítik egymást a filmekben. A történetét imádom, nem az a tipikus horror film, amit csak egyszer lehet megnézni! :D

2017.05.02 Wolowitz

Tökéletesen magába szippantott. Első musical témájú filmem volt és azonnal megvett magának. Szerintem semmi hiba nem volt, a történet remek és izgalmas, a zenék pedig elbűvölőek voltak.

2015.06.16 Miss Rika

Tetszett. Ismét egy lehengerlő Johnny Depp-es film. Ritka jó volt ez a musical-es megoldás pedig nem voltam rajongója a dolognak. Így hát bátran ajánlom azoknak is akik ódzkodnak az ilyentől.

2016.07.12 Bog1

az egyik kedvenc klasszikus kis gyilkolászós horrormusicalem. Már rengetegszer újranéztem. Valahogy kikapcsolnak a hasonló sötét, gyilkolászós, igazságtalan világot elmagyarázó filmek. És a dalbetétek is isteniek benne. A fűző kora amúgy is egyedig é... Több

Nekem ez a film nem tetszett, tele van bosszúvággyal, semmi megbocsátás, semmi..., a főszereplő szerintem túl fanatikus, a szereplőválogatás, még elmenne, de lehetett volna jobb színészekkel is előadni.

2015.06.16 AESB

Zseniális alkotás! Tényleg nagyon jó, ahogy megjelenik benne a horror és a romantika. A zenék tökéletesek és a színészek is. Johnny Deep egyszerűen fantasztikus, le a kalappal előtte!

2015.11.23 Beniko

Nagyon jó film. Hamisítatlan Johnny Depp szerep. Én horrornak nem nevezném, inkább finom részletekkel kidolgozott thriller vészjósló hangulattal kikövezve.

2015.03.26 Galway

Nem nevezném horrornak, csak ha valaki megilyed a nagyban fröcsögő művér látványától. Viszont szépek a dalok, nekem tetszettek, jó a történet, és a színészi játék. Már vagy kétszer láttam.:D ajánlom azoknak, akik szeretik ha Depp énekel . :)

2015.10.02 hawaiipizza

Tim Burton utolsó remekműve, mielőtt elcsépelt lett volna. Ajánlom mindenkinek, aki nyitott egy sötétebb hangulatú musicalre.