Szakíts, ha bírsz

The Break-Up

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Sablonos kis vígjáték, egyszer nézhető. Túl sokat ne várj tőle. Lájtos, közepes kategóriás.

2018.01.03 Dius0520

Sokszor láttam már, de még mindig nem kapcsolok tovább, ha meglátom a műsoron.:) Nagyon jó kis film.

2015.03.28 fazsuzso

Nagyon jó a két színész együtt! Fergeteges alakítás, végre egy közhelyektől mentes alapötlet!

2015.11.04 Katalin21

Emlékezetes számomra ez a film. Vicces,ahogyan el akarnak válni. Élmény dús. Korrekt film. Jennifer és egyben Vince is hozza a formáját. Igazi életről is szól.

2015.05.21 juliS

Nagy kedvenc ez a film, nagyon őszinte, baromira igaz dolgokat mond el a párkapcsolatokról. És baromira örültem, hogy nem akarták nagyon mézes-mázosra venni. *SPOILER* A vége különösen tetszett, az életben tényleg megesik sokszor, hogy egy kapcsolat... Több

2015.04.28 Mirci

Vince Vaughn a legnagyobb arc! Ebben a filmben is akkora dumái vannak, hogy nem igaz ("ezek polyákok, akiknek már nincs jövőjük!" :D), de a többiek is marha jók. Jennifer Anistonnak is nagyon jól állnak mostanában ezek a szerepek, persze már kezd bel... Több

2015.02.09 dombia94

Imádom ezt a filmet! Jennifer Aniston és Vince Vaughn nagyon jók együtt! Végig nevettem az egész filmet és nem egy tipikus happy end a bejejezése, ami kifejezetten jó döntés volt szerintem!