Szakíts, ha bírsz

The Break-Up

2021.11.04 dandelion1983

Jól indul, valósághűen mutatja be, hogy mennyire semmiségeken tud két ember csatázni, és ezt milyen véresen komolyan is gondolják. Aztán valahogy az egész elromlik, és már nem szórakoztató, nem igazán őszinte. Egy közepes filmmé válik.

2017.11.20 Deku

Rémesen oda tették magukat a készítők ezzel a filmmel és tuti újranézős lesz.Ez a film a kedvencem lett durván telibe találtak benne mindent. Értelmes szó annyi nem jön ki a számon.

2018.07.02 Berto49

Nagy erőfeszítés árán Jennifer Aniston kedvéért elviseltem Vince Vaughn szereplését ebben a darabban, bár helyette minimum ötven másik színészt tudtam volna javasolni a film rendezőjének, feltéve, ha megkérdezett volna. Sajnos nem tette, ezért tűrnöm... Több

2020.12.15 dailyfilmsan

Eszement egy film. Nem is tudom, hogy tudtak összejönni a főszereplők a való életben a forgatás után... Nem sok kémia volt köztük. Igaz, pont hogy a szakításról szól a film, de itt erős túlzások vannak jelen. De hát ezért lett a filmből egy csöpögős ... Több

2018.04.10 Szilonka

Vince Vaughnt nem igazán kedvelem, olyan tulok feje van meg nem is láttam soha tőle olyan nagy alakítást. Ez a film és sablonos és kiszámítható és még nem is vicces.

2016.11.23 MP170506

Nagyon jó film, szórakoztató, romantikus és azért még van mondanivalója is. Kiváló színészek játszanak benne, akik a tőlük elvárható módon nagyon jól hozzák a karakterüket. Többször nézhető film.

2019.07.23 Ms. Akárki

Nagyon jó, ütős romantikus film, ami nincs túl tündérmesésítve, ami kifejezetten tetszett. Valóságszerű. Poén, ahogy próbálják egymást kitúrni a lakásból XD. Amikor a Wc ajtót leszereli XDD. Jennifer Aniston és Vince Vaughn is tökéletes választás vol... Több

2017.11.21 Bazzzsi

Tipikus amerikai romantikus film. Civakodás, kibékülés. Helyenként azért volt benne humor, de összességében eléggé középszerű a film, amit Jennifer kisasszony sem tudott megmenteni.

2016.02.15 doroffee

Tetszett, hogy nem volt egy tipikus csajos film (most nem spoilereznék, de van benne egy csavar a végefelé, ami nem egy túl megszokott lépés ilyen filmekben), hogy a szakításnak egy más oldalát is bemutatta. Nem értem, miért kellett ezt elrontani ezt... Több

2017.03.09 Hedy0809

Szórakoztató film a hétköznapi problémákról. Vince hozza a szokásos formát. :D Tetszett,h nem sablonos a film,de mégsem próbál utolérhetetlen lenni. Jó kis mozi. :)

2016.06.16 feketerigous

Nagyon jó film volt, tetszik, hogy a sok romantikus film ellenére itt nem jönnek újból össze a főszereplők.

2015.11.21 Robi92

A film azt mutatja be,ahogy egy szakítás után hogyan őrlödnek a párok. Amint belegondol az ember,hogy mindez vele is megtörténhet már nem is mondanám vígjátéknak ezt a filmet.Persze voltak benne vicces részek,de sose lehet tudni mi mikor keveredünk hasonló helyzetbe akkor azért nem nevetnénk.

2015.10.31 katalin19

Poénos még a címe is. Nagyon bírom Jennifert. Jó színésznő. Példakép. Jó filmekben is szerepel. Vicces hogy egyik se akarja a másiknak engedni. Ettől poénos. Pont annyi poén van benne amennyi kell.

2017.03.30 jozsagabri

Noha megtaláljuk a filmben a szokásos sablonokat, mégis más mint a többi, jókat nevettem rajta miközben el is gondolkodtat, meg is mozgatja a néző érzelmeit, érzéseit, fantáziáját. Érdekes film.