Szemtől szemben

Heat

2015.01.24 Zsofi821

Egy unalmas perc nincs benne. Nem sablonos. Zseniális a két színész. Észrevétlenül keverednek a műfajok.

2015.06.03 Laci000

Nagyon jó film, Michael Mann egyik legjobb filmje. Robert De Niro és Al Pacino egy filmben, ez már alapból garancia, hogy tökéletes. A mellékszereplők is jól lettek összeválogatva...

2020.08.21 BalogJoe

Best

Nálam a legjobb krimi, amit valaha készítettek. Két SZÍNÉSZ (csupa nagybetűkkel!) csúcsteljesítményével, Michael Mann kiváló rendezésében. Aki nem látta, nézze meg! Nem fog csalódni!

2016.05.05 raczdavidzsolt

Tetszett! Ajánlom mindenkinek!

2015.11.02 [email protected]

Mind a két főszereplő színész annyira elképesztően jól és meggyőzően alakít benne! Igaziból nem is tudja a néző eldönteni, hogy kinek is drukkoljon. Az is egyedi, ahogy kifejeződik a filmben hogy a két nagy ellenség mennyire becsüli egymást.

2016.02.10 norbi0102

A történet a színészi alakítások az akciók minden benne van ami ezt a filmet naggyá teszi. Kötelező film. Nem szabad kihagyni.Al Pacino és Robert De Niro párharca ebben a filmben valami felejthetetlen számomra

2017.02.17 Acropolis

Profi film profi főszereplő színészekkel. Mind a ketten nagyon hitelesen, profin alakítanak. A film nagyon érdekes, fordulatos és magával ragadó. Érdemes megnézni!

2015.07.29 Fildi

Sokszor láttam és mindig nagyon lekötött és mindig sikerült valami új vonást felfedeznem benne. Végig lekötött. Remekül, meggyőzően alakít benne a két főszereplő. Egyedülálló film!

2015.07.14 prongs2001

Nekem nagyon tetszett ez a film is pont annyit kapunk amennyit kaphatunk egy ilyen filmtől és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.

2015.03.29 FarZoo

Kedvenc színészeim, kedvenc film! Minden perce izgalmas, érdekfeszítő. Fordulatos és cselekményes. Klasszikus film, kevés ember van szerintem, akinek ne tetszene.

2015.06.12 fancsi094

A szemtől szemben egy igazi klasszikus krimi. A két főszereplő jutalomjátékával. Al Pacino és De Niro a rendőr és a rabló, mindkettő mestere a szakmájának. A bűnügyi filmek között ott a helye az első 10-ben.

2017.01.24 Enjoy

Profi színészekkel bemutatott jól összerakott film, ami végig izgalmas és érdekes, fordulatokban gazdag. Érdemes megnézni. Időtálló, klasszikus akcióthriller.

2016.05.17 Edeske

Elképesztően jól alakít benne a színészpáros. Végig feszült és izgalmakkal teli a film és egy percig sem hagyja unatkozni a nézőt. Időtálló, klasszikus akció-thriller.

2016.04.16 tamas84

Értem én, hogy a Szemtől szembe az a fajta film, amitől mindenki egy kicsit megremeg, hogy de Niro és a Pacino együtt játszanak, aztán megnézi az ember, és arra gondol, hogy most egy kicsit bedőlt a marketingnek. A sztori jobbra balra csavarodik, a f... Több