Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

BoBamburg   2020. 03. 02.

Remek színészek, nyers, alvilági történet, és remek hangulat. Nem egy felejthetetlen darab, de engem teljesen lekötött arra a két és fél órára. Krimik szerelmeseinek viszont erősen ajánlott darab.

Deku   2017. 08. 30.

Egyszerűen nem tudok betelni ezzel a filmmel. Megnézem még jó párszor ebben biztos vagyok. Ennyire összerakott és izgalmas történetet nem sokat láttam. Ajánlom megnézésre.

Megamovie   2018. 08. 02.

Számomra ez egy megrázó film.Nem mondanám egy könnyen befogadható filmnek, de aki szereti az érettebb témákat boncolgató alkotásokat annak biztosan tetszeni fog és a hatása alatt lesz egy darabig.

BuBu   2015. 06. 30.

Tökéletes film. Kezdem megkedvelni a rendezőt , az Ocean's sorozat nem a szívem csücske , de az ilyen átgondoltabb munkái rendszerint nagyon ütősre sikerednek. Többször nézhető.

piZZola   2015. 10. 09.

Kiváló film és sajnos még ma is aktuális, bár nagyon is elképzelhető, hogy ma már a helyzet sokkal rosszabb, mint amilyen akkor 2000-ben volt. A film nagyon erőteljes, nagyon átüt még akkor is, ha a történetvezetése lassú, és kimért - hiszen ehhez a műfajhoz pontosan ez illik -, de egy percig sem unalmas.

Toncsi   2015. 03. 12.

Elgondolkodtató film, körültekintően vezeti fel a történeteket, nem siet el semmit, de pont ez benne jó, elvégre a téma, amivel foglalkozik sokoldalú és összetett. Örülök, hogy nem fullad a dolog üres akciófilmbe, hanem ténylegesen van mondanivalója, ami még több mint 10 év után is aktuális a számunkra.

20 baki látható a filmben.

(HETEDIK )

Kevin Costner visszautasította a bíró. szerepét.

(HETEDIK )

Catherine Zeta-Jones és Michael Douglas nem kapott közös jelenetet.

(HETEDIK )

Douglas és Zeta-Jones a forgatás után fél évvel házasodtak össze.

(HETEDIK )

A filmet közel száz helyszínen forgatták.

(HETEDIK )

A filmet 8 különböző városban forgatták.

(HETEDIK )

Catherine Zeta-Jones állapotos volt a forgatás alatt.

(HETEDIK )

Richard Gere, Al Pacino és Harrison Ford is esélyes volt a bíró szerepére.

(HETEDIK )

A film forgatása 2000 áprilisa és júniusa között zajlott.

(HETEDIK )

A film több mint 200 millió dolláros bevételt produkált.