Szenzációs recepciós

Szenzációs recepciós

For Love or Money

Elegáns hotel, egy nyerő tipp, és egy gyönyörű nő. Doug Ireland főportás New York egyik legelegánsabb szállodájában, a Bradbury Hotelban. Csodákra képes: nincs olyan dolog, amit ne tudna megszerezni, elintézni. Most épp tőkéstársat keres saját szállodájának megnyitásához. Christian gazdag és hajlandó finanszírozni Doug vállalkozását. De Christiannak nem csak pénze van, hanem egy gyönyörű menyasszonya is.

Premier (HU): 1994.02.03.
Anthony Higgins

2023.08.18 Sz396367

Zseniális alkotás, eseménydús, csodálatos romantikus.

2022.05.12 JRD

Semmi extra, hiszen sok-sok hasonló film született már. Mégis, Michael J. Fox filmjei aranyosak, édesek, humorosak. A "kivan a pipacsom" napokon jó választás. Akár többször is meg tudod nézni. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2016.02.24 hogerr

A kilencvenes években rengeteg hasonló stílusú és tartalmú film készült, én ezt csak egynek érzem a sok közül, amit megnéztek az emberek vasárnap esténként, de már azon gondolkodtak, vajon mi lesz műsoron egy hét múlva. Átlagos.

2020.10.15 hunluke

Hangulatos film, jól követi a romantikus vígjátékok szabályait, így a műfaj minden előnyével és hátrányával találkozhatunk benne. Közhelyes és kiszámítható, viszont egy pillanatra sem veszít a dinamizmusából. Összességében egy átlagon felüli romkomnak mondanám, amit érdemes többször elővenni.

Az Army of Lovers formáció egyik nótája is hallható a filmben. Ez pedig a Ride the Bullet.Szerző: JRD

A filmben felcsendül Ray Charles egyik dala, a Let Me Take Over.Szerző: JRD