Terminál (2004)

The Terminal

Terminál
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

sabnock666   2019. 08. 31.

Tom Hanks szinte bármit el tud játszani,és nagyon jól.Ez a film is azt bizonyítja,hogy korszakos zseni. Maga a film nagyon érdekes mindenfajta szempontból.De röviden a lényege,hogy minden élet helyzetben találjuk fel magunkat,és akkor soha nem veszünk el.

mamiéstöti2   2018. 12. 07.

Tom Hanks egyik, ha nem a legjobb alakítása szerintem. A történet is egyedi és remekül kidolgozott.

indingo   2017. 04. 15.

Besorolhatatlan a műfaja, talán pont ezért ilyen jó. Számomra dráma, bár sokszor lehet rajta nevetni. Tom Hanks olyan könnyeden játszik benne, hogy teljesen hihető a sztori.

Deku   2017. 07. 18.

Tom Hanks nevét látva többet vártam. Nem tudtam eldönteni, hogy ez most mi akar lenni. Drámának túl komikus, viszont vígjátéknak meg nem elég humoros. Egyszer nézhető.

dailyfilmsan   2018. 02. 26.

Egy szórakoztató és jó humorú film. Ajánlom megnézésre főleg mert nem primitív poénokkal van tele. Érzelmeket elővarázsoló alakításával Tom Hanks elrabolja a figyelmet . Nagyon tetszett!

Zoe Saldana
Kumar Pallana
Diego Luna
Kumar Pallana
Tom Hanks

Bár Viktor a filmben a kitalált Krakozhia országból érkezik, bolgárul szólal meg, némi tört orosszal. Amikor a háború véget ér, az emberek halandzsa nyelven éneklik az albán himnuszt.

(SódóGA)

A film főhősét eredetileg szlovénnak írták meg, de aztán a Szlovéniai Köztársasággal való konzultáció után megváltoztatták nemzetiségét.

(SódóGA)

A Terminál díszlete a John F. Kennedy reptér egy majdnem azonos méretű másolata volt, melyet egy hangárban építettek fel, három működő lifttel és sok hasonló bolttal. Sok boltot ugyanazok a cégek építettek, melyek az adott márkák plázákban található üzletein dolgoznak.