Szörnyecskék

Gremlins

2015.05.05 ocso

Gyerekként imádtam a filmet, akkoriban az egyik legnépszerűbb horror vígjáték volt, amit egyedül nem mertem végignézni, de ennek ellenére sokszor láttam. Aranyos és félelmetes egyszerre.

2017.03.07 Hedy0809

Gyerekkorom horrorja. :) Mennyire féltem tőlük... :D Szuperek a figurák és a zenék,minden téma kedvelőnek ajánlom! A szőrmókok irtó cukik! :)

2018.01.29 Lord British

Egy igazi klasszikus horrorvígjáték, kb. mindenki számára meghatározó volt gyerekkorban. Az idő vasfoga nem igazán tett benne kárt, a szörnyecskék még mindig cukik/röhejesek, a sztori igazából okés, de az igazi lelke a filmnek akkor jön elő amikor ez... Több

2015.08.21 Moria99

A karakterek, a történetvezetés, a zene minden nagyon együtt van! A helyszín, a látvány, a zene, és a színészek előadása mind csak emelik eme remek filmet. Bátor szívvel ajánlom!

2015.07.27 Bekmeli

Gyerekkorom egyik kedvence, többször megnéztem. Bizarr, izgalmas, érdekes, látványos film, nagyon lekötött. Mai szemmel is szívesen újra nézem. 5/5 nálam.

2014.11.12 varjú

Ki ne ismerné a Szörnyecskéket? A szememben ez egy igazi kultuszfilm. Minden megvan benne, ami miatt imádni lehet. Ez egy jól felépített kalandfilm, sem több, sem kevesebb. A szörnyecskék humorosak, a kivitelezés pedig oldschool. Nem volt CGI technol... Több

2016.07.07 FunBoi

Már legalább százszor láttam ezt a filmet. Rendszeresen megnézem néhány évente. Mostanában viszont már nem adja a tv, úgy néz ki, hogy kiment a divatból. Bizony elég öreg film már, mégsincs hozzá fogható, azzal együtt, hogy az egész egy marhaság, egy mese. De nem is kell komolyan venni, hiszen a célja a szórakoztatás.

2017.11.05 lantoszoli93

Gyerekként kissé rémisztő volt, ma már inkább vicces a film, melyet szerintem majdnem mindenki látott már. Megnézném szívesen ezt a filmet modern technológiával.