Sztárom a párom

Notting Hill

2016.08.23 beus1987

Jópofa történet volt, engem lekötött már elsőre is és többször is láttam.

2015.11.22 Jozzsef

Szuper karakterek vannak a filmben,színészek jól összeillő párost alkotnak.Mindig magával ragad ez a film,bármikor szívesen újra tudom nézni.Van benne valami báj ezt szeretem.

2015.06.16 AESB

Szerintem ez nagyon sablonosra és unalmasra sikeredett. A történet semmitmondó és sajnos ebben a filmben a főszereplők se alakítanak jót, pedig Julia Roberts az egyik kedvencem, de itt nem igazán nyerte el a tetszésem...

2016.08.19 Macika

Nekem ez a film már túl sablonos és csöpögős, nagyon sok ilyet láttunk már, újdonságot nem ad. A szereplők alakítása és maga a sztori is nagyon egysíkú, sablonos.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Az is igaz, hogy a szereplők nem a kedvenc színészeim, de ez a film egy túl csöpögős, életszerűtlen, unalmas vígjáték.

2015.07.23 Bekmeli

Az egész film egy semmitmondó, sztori nélküli túlcsöpögős elcsépelt vígjáték. A szereplők alakítása langyos, semmilyen.Nem okozott élményt, unalmas volt.

2015.03.16 anyika

Semmitmondó, sablonos romantikus vígjáték. Unalmas hogy Júlia Roberts csak egyféle karaktert tud hitelesen előadni. Kiszámítható, lájos történet. Tucatfilm.

2015.03.06 ifek

Julia Roberts a szokásos szerepében tűnik fel. Sablonos amerikai romantikus vígjáték. Nem okoz különösebben nagy meglepetést.

2018.10.13 nikla113

Nem mondom hogy nem tudtam a filmből elraktározni magamnak semmit,de azért valljuk be ez nem egy mestermű,tipikus amerikai nyáltömeg Hugh Granttel együtt.Az egész filmet a családi ebéd jelenet mentette meg.