Sztárom a párom

Notting Hill

2022.08.20 Filmimado

Egész jó

Jó film, jó mondanivalóval. A színészi játéktól azt kaptam, amit vártam, bár tudni kell, hogy maga a történet jól összeáll, néha egyesek unalmasnak találhatják a párbeszédek mennyiségét. Emiatt egy kicsit enyhén szájbarágós, de teljesen viselhetően. Egész jó film.

2021.11.07 Interfectorem Sabnock

a nap véleménye

R.I.P. Mr.Roger Michell

Az idén lett 22 éves az alkotás, ami szerintem mindenkinek belelopta a szívébe egy kicsit magát, mint ahogy nekem is. Roger Michell, a film rendezője idén szeptemberben hunyt el, pedig még lehetett volna egy-két jó filmje. Az Ütközéspont, az Ébredj v... Teljes kritika

2018.12.13 mamiéstöti2

Julia Robertset valamiért annyira nem preferálom, de ez a szerep tetszett tőle, mint ahogy az egész film.

2021.11.22 Klauka89

Most láttam először, és egyszer elég is volt. Nem volt egy hú de nagy durranás, nem kedvelem Robertset. Grant viszont jól játszott. :) Véleményem szerint Roberts túl van hype-olva.

2019.04.06 Puncs

Nem szeretem a romantikus vígjátékokat, de ez film szórakoztató. Julia Roberts és Hugh Grant hozzák benne a formájukat, a megközelíthetetlen dívát és az esetlen, ámde kedves és szerethető balféket. A legnagyobb benne mégis a Spike-ot megformáló Rhys ... Több

2017.04.11 indingo

Nem rossz film, érdekes a története, de Julia Roberts szerintem túl jó nő Hugh Grant-hez képest. Többször kell megnézni, hogy mindenre felfigyeljen az ember.

2019.10.30 VvV

A magyar címe nem tetszik a filmnek, de maga a történetét igen. Szép romantikus film, bár nincs túlbonyolítva az tény.

2018.01.31 diumiu

Nagyon szeretem ezt a filmet, a két szereplő ugyan nekem elsőre kicsit fura volt, de azt gondom jól illettek egymáshoz. A történet és a karakterek is tetszettek. Többszöri kikapcsolódásnak is tökéletes.

2019.04.21 petraszab

Nagyon izgalmas két különböző világban élő és eltérő ember találkozása, akik mégis egymásba habarodnak.

2020.11.06 belavagyok

Julia Roberts és Hugh Grant remek párost alkottak együtt. A film helyes volt, bár a vége kiszámítható.

2019.04.10 Attila G.

Furcsa

Szerintem ez volt az utolsó film, amit a Metro Moziban láttam. Egyébként az a hely azóta sem találja az identitását, amióta a mozit bezárták, pedig az már nagyon régen történt, 19 éve. Volt már ott színház, diszkó, ahol a gólyabálomon voltam, meg min... Teljes kritika

2019.01.18 Érdeklődő

Elbűvolő, kedves történet!

Nekem ez a kedvenc mozgóképem a szerelmes filmek csoportjában. A történet egyszerű, de a megvalósítás egyszerűen tökéletes. Akár meg is történhetne, hiszen nincs benne semmi elképzelt dolog és főleg nincs olyasmi a filmben, ami sajnálatot keltene a nézőben. A két főhős - Julia Roberts és Hugh Grant - tökéletesen adják vissza azt, amit szerelemnek hívunk. A két órás történetben nyomon követhetjük a szerelem bimbózását, zökkenőit és nem utolsó sorban a beteljesülését. Sok szerelemes történetet láttam, de ez az egyik legjobb megvalósítása ennek a műfajnak. Teljesen át tudtam érezni a szereplők pillanatnyi helyzetét. Nagy élmény volt.

2016.01.31 tamas84

Szerintem bájos volt és igazán magával ragadó a sztori.Annyira bele tudtam élni magam.Nekem tetszett.

2016.08.26 GaraiV

Alap romantikus film. A sztori semmi extra, tulajdonképpen nem beszélhetünk egy különösen profi és jó filmről, de egyszeri nézésre szórakoztató és a romantikus filmek kedvelőinek tetszeni fog.