T4xi

Taxi 4

2023.06.22 Gamehun638

Próbáltak újítani, haladni a korral, de ez itt nem jött be. Egy esti limonádéfilm, ami a harmadik rész alatt van.

2021.09.10 Laca//Ho/rr/oR//

A T4xi utolsó felvonása, bár taxit nem is igazán láttam benne...

A Taxi széria utolsó felvonása, és érezhető volt, hogy a legjobbat próbálják kihozni belőle. Azt nagyon sajnáltam, hogy Marion Cotillard már nem szerepelt benne, és maga a "főszereplő" sem, hisz a verseny taxi sajnos minimális szerepet kapott a filmben. Viszont Bernard Farcy "Gibert Felügyelő" jóval több lehetőséget kapott, ami jó egyrészt, mivel számomra egy üde színfoltja volt a szériának, bár sok jelenetben már túltolták a karakterét szerintem. A humorral ezúttal sem volt probléma, hiszen szinte végig fergeteges poénbombákkal láttak el minket. Azért írtam, hogy szinte, mivel amennyire próbálták a maximumot kihozni, sokszor annyira lehetett érezni, hogy nagyon túltolták, és szinte csak a poénra fektették a hangsúlyt. Minőségben ez nagyon meglátszik néhol, de én akkor is tartom magam ahhoz, hogy egy nézhető utolsó darabot kaptunk. A Samy Naceri és Frédéric Diefenthal szereplőpáros utolsó filmje, melyben már mindkettőjüknek van egy-egy gyereke. Én jót mulattam rajta, a legendás Peugeot háttérbe szorítását nagyon sajnáltam, valamint a minőség hanyatlása helyenként felfedezhető volt.

2017.10.16 Deku

Ez a fajta bohóckodás nekem egyáltalán nem tetszik és nem értem mi ez az egész. Ennél a filmnél egy kicsit másabb hangulatot is eltudtam volna képzelni mint amit megvalósítottak. Emiatt pedig én kicsit unatkoztam is az egész film alatt.

2017.08.03 Orosz István

Szerintem a negyedik rész, is nagyon jól sikerült. Ill a Taxi az a film amire, azt tudom mondani, hogy az összes rész remekelt. Poénos vicces, mindig nevetve nézem végig.

2022.08.01 Klauka89

A taxi legjobb része. Pörög a sztori, jók a szövegek, élvezhető, akárhányszor is látja az ember.

2016.01.22 szaka123

Jó film, a harmadik után ez a legjobb. Kicsit talán túl tolták a Gibert szálat. Marion Cotillard már nem szerepel ebben a részben, egy másik film miatt, ha jól tudom. Hiányzik egy kicsit, mert emlegetik benne, de nem tűnik fel. A többiek hozzák a szokásost. :D

2019.07.30 Norbert93

A Taxi franchise, mint trilógia megállja a helyét, filmes szempontból teljesen felesleges volt ez a negyedik rész. Persze az anyagi szempont megint más kérdés és ez rendesen meg is látszik. Hatalmas mértékű minőségbeli hanyatlás az egész, amire a kis belga gengszter ripacskodása csak rátesz pár lapáttal.

2019.06.02 kevelin

Nekem ez volt a kedvenc Taxi filmem ha lehet ilyet mondani. Jó zenék voltak benne a sztori mondjuk nem volt nagy eresztés, de megnézhető volt. Nem amerikai filmhez képest elég jól sikerült.

2016.08.03 VFTS

A Taxi filmek közül egyértelműen a leggyengébb. Émilien és Daniel helyett egyértelműen Giberten van a hangsúly. A taxi is már inkább csak feltűnik a filmben, nem központi része. A végén amikor Giert lő mindenre ész nélkül az már nagyon amerikai filmes beütéses lett.

2016.01.25 juhasz-david93

Harmatgyenge lett, sajnos eddigre végleg kifújt a sorozat, nem hiába nem készült több rész (bár ki tudja, talán megpróbálkozhatnának még egy visszatéréssek [:). Hiába no, nemhogy az első résznek, de a többieknek se ér ez a nyomába.

2016.04.27 ereln

Az egyik személyes kedvencem, hihetetlen jól csinálják a franciák a vígjátékokat, nagyon tetszik, ritka egyedi a film minden mozzanata. Luc Besson szereti a Taxisokat az már biztos, ez látszik az ötödik elemen is.

2016.10.02 Lost Silver Book

Gyenge alkotás. Valószínűleg akik látták a korábbi részeket, azok ezt is meg fogják nézni, de ne számítsanak ugyanolyan értékű filmre, mint a korábbi részek. Ez a film a TAXI halála, ahol már teljesen kifacsarták a levet az alap történetből és csak a... Több

2016.06.27 portal91

Gyengébb mint az eddigi részek, de nagyon örülök, hogy a régi szereplők ugyanúgy feltűntek a filmben, így lett olyan szórakoztató, mint az eddigiek, de látszólag túltolták.

2016.04.21 DrPepper11111

Érdekes módon jobban élveztem, mint a harmadikat, de az a legnagyobb baj ezzel a filmmel, hogy ez már nem Taxi, hanem egy középszerű vígjáték a Taxi színészeivel.