Taxi 4
T4xi

A Luc Besson ötlete alapján és a Samy Naceri-Frédéric Diefenthal főszereplőpárossal készült T4XI a híres Taxi sorozat negyedik része. A népszerű filmfolyam az 1998-ban bemutatott Taxival kezdődött, ezt 2000-ben követte a Taxi 2, illetve 2003-ban a Taxi 3...

(alexxx)

Forgatókönyvíró: Luc Besson
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2007.04.05.

Taxi 3  (2003)

Taxi 2  (2000)

Taxi  (1998)

2023.06.22 Gamehun638

Próbáltak újítani, haladni a korral, de ez itt nem jött be. Egy esti limonádéfilm, ami a harmadik rész alatt van.

2021.09.10 Laca//Ho/rr/oR//

A T4xi utolsó felvonása, bár taxit nem is igazán láttam benne...

A Taxi széria utolsó felvonása, és érezhető volt, hogy a legjobbat próbálják kihozni belőle. Azt nagyon sajnáltam, hogy Marion Cotillard már nem szerepelt benne, és maga a "főszereplő" sem, hisz a verseny taxi sajnos minimális szerepet kapott a filmben. Viszont Bernard Farcy "Gibert Felügyelő" jóval több lehetőséget kapott, ami jó egyrészt, mivel számomra egy üde színfoltja volt a szériának, bár sok jelenetben már túltolták a karakterét szerintem. A humorral ezúttal sem volt probléma, hiszen szinte végig fergeteges poénbombákkal láttak el minket. Azért írtam, hogy szinte, mivel amennyire próbálták a maximumot kihozni, sokszor annyira lehetett érezni, hogy nagyon túltolták, és szinte csak a poénra fektették a hangsúlyt. Minőségben ez nagyon meglátszik néhol, de én akkor is tartom magam ahhoz, hogy egy nézhető utolsó darabot kaptunk. A Samy Naceri és Frédéric Diefenthal szereplőpáros utolsó filmje, melyben már mindkettőjüknek van egy-egy gyereke. Én jót mulattam rajta, a legendás Peugeot háttérbe szorítását nagyon sajnáltam, valamint a minőség hanyatlása helyenként felfedezhető volt.

2017.10.16 Deku

Ez a fajta bohóckodás nekem egyáltalán nem tetszik és nem értem mi ez az egész. Ennél a filmnél egy kicsit másabb hangulatot is eltudtam volna képzelni mint amit megvalósítottak. Emiatt pedig én kicsit unatkoztam is az egész film alatt.

2017.08.03 Orosz István

Szerintem a negyedik rész, is nagyon jól sikerült. Ill a Taxi az a film amire, azt tudom mondani, hogy az összes rész remekelt. Poénos vicces, mindig nevetve nézem végig.

2022.08.01 Klauka89

A taxi legjobb része. Pörög a sztori, jók a szövegek, élvezhető, akárhányszor is látja az ember.

Ez az első Taxi film, amelyben nem tűnik fel Marillon Cotillard.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A franciaországi mozis bemutatóhoz képest Spanyolországban 9 évvel később adták ki DVD-n a filmet.Szerző: VFTS

Úriemberek
2024