Beszélj hozzám!

Talk to Me

2023.12.10 Erik Csok

Hibákkal teli, de helyenként elég durva horror!

Már érdekelt engem ez a film, és most sikerült megnézni. Sokan kikiáltották 2023 legjobb horrorjának, én viszont ezen a filmen kívül idei horrorfilmet még nem láttam sajna (bár még van tervben 1-2). És hibái ellenére is nekem bejött ez a film! Klisékkel és bugyuta karakterekkel teli film, de ennek ellenére szerintem megnézheti az ember. Egy-két durva jelenet is van, amin tényleg nagyot néztem, mert hatásos volt! A történet, az érdekes, izgalmas is a film, és nagyon rövid, szóval még az is megnézheti, aki nem szereti a hosszú filmeket. Véres, szóval van benne gore, de ettől csak még jobban működik! Összességében én tényleg azt mondhatom, hogy ez egy jó film, és nekem tetszett a hibái ellenére is, szóval akit érdekel, az nyugodtan nézze meg!

2023.12.17 Gamehun638

Próbáltam nézni, benne lenni a filmben, de unalmas... Kliséhalmaz. A karakterek unszimpatikusak. Átlag horror, semmi több. Az biza, hogy én még egyszer nem tudnám végignézni.

2023.08.02 Idknw

Egy gyenge közepes. Sok kérdést nem válaszoltak meg, nem szeretem, mikor nagyjából van megmagyarázva a film, talán folytatást akarnak, de így akkor is üres maradt. Mi történt pontosan Miával? Mi történt az anyjával? Mi a kéz igaz története? Ki az a ... Több

2023.07.28 Mantracz

Szerintem az ötlet nagyon eredeti, de van a filmben valami, ami egyszerűen nem tud kibontakozni, ettől pedig kcsit felejthetővé válik.

2024.02.04 csontmániákus

Ezek a mai fiatalok...

Hát igen, ez erős film volt. És már itt be is fejezhetném a véleménynyilvánítást, de ez a film megérdemli a litániát. Szóval kezdjük, karakterek, hát én ennyi felelőtlen tinédzsert még nem láttam egy filmben, az is biztos. De szerencsére ez a felelőtlenség kellett ahhoz, hogy nagyot üssön a film. A főszereplő elég idegesítő, de ez nem a színésznő hibája, direkt így lett megírva a karakter, ezzel is ábrázolva, hogy a mai fiatalok mennyire meggondolatlanok. A történet pacek volt, mutatott pár új dolgot, amit még nem láttam. Na de a horror kellékek, amik igazán jóvá teszik a filmet, nagyon ütöttek. Csak ha rá gondolok a filmre, már várom, hogy a sötétből rám ijesszen egy szellem. Nagyon jól teremtette meg a feszültséget, ami miatt a néző egy percre se maradhatott nyugton, és ráadásul ezt mind jump scare-ek nélkül érte el, figyelemreméltó. És az a zene, azt nem tudom. hogy mégis ki meg hogy hogyan tudta kitalálni, hogy még jobban sz*rjam össze magam tőle, de az igen, profi. Minden horror rajongónak kötelezővé tenném e film fogyasztását.

2023.08.13 EBazSA

Klisékből építkezés, elképesztő végeredmény

Engem elsőre már a trailer is megfogott, és amikor böngésztem a környékbeli, nagyobb mozi aktuális műsorát, gyermeki kíváncsisággal vegyes izgalommal foglaltam le helyemet a vetítésre. Elsőre szokványos alapsztori bontakozott ki előttem (nem ecseteln... Teljes kritika

2023.08.03 Kata Racta

Nem a megszokott

Jó az alapötlet, nem olyan szokványos. Az ábrázolt korosztály először nem a legszimpatikusabb a szövegeikkel, az erőltetett poénkodással, piálással, a nemtörődömségükkel, de aztán tisztul a kép, kiderül, hogy ők is csak érző emberek. Tetszett, hogy ausztrál bennszülött a főszereplő, és nagyon talányos egy rejtett homoszexuális szál beleszövése, említés szintjén.Érdekes, hogy milyen dömping van idén horror- vagy misztikus filmekből, biztos valami társadalom-lélektani oka lehet, szorongás (háború, klímaváltozás, bizonytalanság stb.).