Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Ne hallgass rájuk! (2020)

Voces

BÉLA   2021. 02. 27.

Hűha

Na ez igen szuper.

Kóborló   2020. 12. 15.

Hangok, melyek az életünkre törnek

A 2020-as év legelején hallottam először erről a filmről; a horrorfilmek szerelmeseinek érdemes lesz figyelniük rá, mert kellemes kis borongást ígérnek a készítők vele kapcsolatban. Jómagam mindig egy kicsit szkeptikusan állok ezekhez az ígéretekhez,... teljes kritika»

Zoltán383985   2020. 12. 02.

Nekem tetszett a film. A vége felé már vártam, hogy újra szerepet kapjanak a rajzok...

panel4   2021. 02. 21.

Nem azt mondom, hogy ez életem horrorfilmje, de a nagy átlagot tekintve kifejezetten jól sikerült darab. A jól megszokott sablonokat nem nélkülözi, viszont helyenként éppen ellenkezőleg, meglepő fordulatot vesz a történet. A vége is olyan, amilyennek lennie kell. Teljes mértékben ajánlható horror.

Kiss   2020. 11. 28.

Horrorként tökéletesen megállja a helyét, úgyhogy a műfajt kedvelőknek tudom ajálnani. Sok újat nem mutat, de amit vállal, azt tisztességgel végig is viszi.

Horizon   2020. 11. 04.

Ijesztő, mint az állat, és még a vége is jó - ennél többet én nem szoktam várni egy horrorfilmtől, úgyhogy totál elégedett voltam vele.

Zsombi   2020. 09. 17.

Izgalmas, feszült. Ennek ellenére egy kiszámítható horrorfilm, de már az is kész csoda, hogy nem dögunalmas annak ellenére, hogy tudni lehet, hova vezetnek a szálak. Nem ezzel mentik meg a világot, de egy estére tökéletes.

Nerea Barros
Lucas Blas
Belén Fabra
Nerea Barros
Ramón Barea
Ramón Barea
Ana Fernández

A film összbevétele 443 458 dollár volt (imdb.com).

A filmnek van egy extra jelenete a filmvégi stáblista után.

(Kóborló )

A film forgatását 2019. november 26-án kezdték meg, és 2020. március 13-án fejezték be.

(Kóborló )

Ángel Gómez Hernándeznek ez volt az első egész estés rendezése, korábban csupán rövidfilmeket rendezett.