Tapló télapó

Bad Santa

2015.09.01 Barthy

Meglepően jól sikerült film. Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

2015.12.11 Zsu99

Jópofa aranyos élettel teli igazi jó vígjáték. Vicces, szórakoztató humoros és pörgős, egy percig sem unatkozik az ember rajta. Érdemes megnézni, ajánlom.

2023.11.05 Ed

Túlságosan suttyó, gyökér humora van, szóval inkább nem néztem végig. Nem tartottam viccesnek, és a minden tizedik percben történő b*szások sem javítottak a helyzeten, egyszerűen alávaló.

2019.01.28 Évi Spitzmüller

Elég bunkóra sikerült a karakter, kár,hogy Mikulásként dolgozik. Sajnáltam benne a gyermeket. Nekem egyszer nézhető volt.

2015.11.01 DarkLion

Glenn Ficarra és John Requa rendezőpáros igazán kitett magáért. A film pörgős, eredeti és mindenek előtt vicces. Nem is kicsit, a legjobb poénokon hangosan nevettem. Willie figurája emberszerű, szánalomra méltó, de hallatlanul komikus. A film kegyetl... Több

2016.04.08 evaspitzmuller

Nem egy megszokott Karácsonyi habos-babos film,de éppen ezért jó,mert más,mert ráébreszt arra,hogy Karácsonykor sincs mindenkinek rendben az élete (lsd.kisfiú)A vége azért ennek is happy end.

2015.10.06 JamesBont

Nem egy szokványos karácsonyi témájú film, de jó. A karakterek már önmagában viccesek, a történet pedig számos komikus szituációt teremt. Egy pillanatig sem lehet unatkozni, mert tudjuk, hogy nemsokára valami fergeteges fog történni. Az írok igazán kitettek magukért, szerintem ennyire trágár karácsonyi film nincs is még egy.