Tapló télapó

Bad Santa

2017.02.09 Borsossy

Sokan lehúzzák a filmet, főleg két okból. Az egyik szerint tele van alpári beszéddel. A másik kritika szerint bunkó a télapó. Hát aki eköré építi az 1 vagy 2 csillagot, annak javasolnám értelmezni a film címét. Itt egy tapló köré épül a történet, erg... Több

2016.10.05 adamkatka

A Tapló Télapó egy tipikus, kiszámítható, jellegzetes amerikai vígjáték, amit pár nap alatt elfelejt a néző mert semmi egyediség nics benne, szinte minden jelenete koppintás valamelyik másik filmből.

2017.12.17 edessszilvia

Nem tetszett a film, mert túlságosan kifiguráltak a karakterek, nincsenek tulságosan ütős poénok, a beszólások néha ugyan jók, de sok a sablon és a klisé.

2016.10.06 niky86

A bemutás évében moziban láttam és mlékszem, nem tetszett, úgyanis túlságosan közönségesnek találtam a filmet. Nemrég újra láttam és nagyon jókat nevettem rajta. Valószínűleg a dolog hátterében az lehet, hogy (sajnos) már hozzá vagyunk szokva a trágársághoz a filmekben.

2016.05.09 deneslau

Sablonos, egyszer nézhető film, ahol a hollywoodi poénok ismétlődnek, és sokszor van de javu érzésem más, korábbi filmekből. Vannak benne jó viccek, a sztori kiszámítható, poénos a befejezés. De semmi több.

2017.10.22 veresszsoltika

A Tapló Télapó filmmel kicsit mellényúlt a rendező, szerintem nem hozta azt a ahtást amit sokan vártak tőle. Túlságosan idióta, gyenge viccekkel teli.

2017.03.01 Zenta

Sajnos eddig csak egyszer láttam a Tapló Télapót, de nagyon tetszett még akkor is, ha tele van mocskos poénokkal, amikért egyébként nem vagyok normál esetben oda.

2016.07.22 K.bogi

Hát elég lehangoló egy karácsonyi film. Egyszerűen nem értem, hogy egyáltalán mi volt a készítők célja. Nincs egyszerűen semmi értelme. Pedig a színészek még talán jók is lettek volna de ez a sablonos undorító, szexmániás karácsonyi film szereintem senkinek nem való az asztalára.

2016.10.16 kernernoemi

Csalódás volt számomra a Tapló Télapó mert a bemutatójához képest sokkal kevésbé volt humoros és kicsit elment a sablonos és mindennapi humor irányába. A színészek sem voltak érdekesek.

2017.03.21 Péter

Nekem egy kicsit közönséges volt ez a film, de hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem szórakoztam jól rajta. Egyszer simán meg lehet nézni, ha valali szeretne jól szórakozni.

2016.12.15 Maxima

Gyenge vígjáték. Nincsenek benne jó poénok, gyenge humora van. Felethető film. Nekem csalódás volt. Túl egyszerű és semmitmondó gagyi vígjáték. Nem nézném újra.

2016.07.24 Igob1

Csak a Szívek szállodájás Lorelay miatt kezdtem bele a filmbe és sajnos más izgalmas nem is igen volt a filmben. Izgalmasnak lett vona mondható ha talán kevesebb undorító, okádós vagy káromkodós jelenetet raktak volna bele. Talán ritkán jut ilyen rossz film a kezem ügyébe, de ebbe most belefogtam.

2016.07.27 Karolyka

Nézhetetlen film. Csak rontja az ember ünnepi hangulatát. Az istenért, könyörgök senki ne rakja be karácsony tájékát a lemezjátszóba mert a maradék életkedvet is elveszi. Értelmetlen, undorító, humor nélküli film ez. Semmi értelme nem volt.

2017.01.08 vesztingerkitti

Nem is tudom kategóriába sorolni a filmet. Vígjátéknak gyenge, paródiának pedig nem elég színvonalas. Nem tetszettek a karakterek és maga a történet is gyenge. A befejezése összecsapott....