Téli mese

Winter's Tale

2016.04.26 HanGa

Szerintem ez a film igazi szívmelengető romantikus mese-film. A története nagyon egyben van, nem érzetem felszínesnek és eléggé kerek is. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a meséket.

2017.07.07 Olivér Rózsa

Érdekes mert valóságba játszódna de mégis van benne egy kis mese. Engem untatott a végéből kivághattak volna egy bő fél órát minimum ga nem többet.

2017.12.30 authorgirlll

Megható kis mese a megmentésről. Megmutatja, hogy nem csak úgy menthetünk meg valakit ha segítünk neki túlélni hanem akkor is ha adunk neki pár boldog pillanatot. Érdekes volt ahogy a főszereplő rájött az élete értelmére. Mindenkinek ajánlom

2023.04.16 Tibor397141

Egyszerre mese és dráma, kiváló szereplők és karakterek. Nem tudtam, mire számíthatok, de jó döntés volt megnézni egy esős vasárnap este.

2016.01.07 kissjanos21

Nagyon szép volt, de nekem négy csillagnál nem több, mert valahogy helyenként nekem nem teljesen jött át a történet. A színészek közül Russel Crowe volt a legjobb, Colin Farrell a szokásos formáját hozta, de Jessica Brown- Findlay nagyon kellemes meglepetés volt. De mindenképpen megérte megnézni.

2015.01.27 szd91

Nagyon jó! Igazi romantikus film feldobva egy kis fantasy beütéssel. Izgalmas végig, figyelni kell folyamatosan, hogy megértsd, én személy szerint nagyon szeretem az ilyen filmeket. Colin Farell, Russel Crowe és Will Smith.... A romantika is megvan. ... Több

2016.04.25 gazsika1978

Nekem tetszett a film. A színészi játék remek volt, Russel Crowe volt a legjobb, Colin Farrell a szokásos formáját hozta, de Jessica Brown- Findlay nagyon kellemes meglepetés volt. Fordulatos és van mondanivalója.

2015.11.04 sztankobazsi

Nekem tetszett a film. Az elején azt hittem, hogy valami gyenge fantasy lesz belőle, de aztán fordulatos lett és van mondanivalója. Jó néha kilépni a valóságból és csak álmodozni, na ez a film pont ehhez segít hozzá. A színészi játék remek volt.

2015.11.22 somi

A címe nem hazudik, ez tényleg egy klasszikus mese. Egy mese felnőtteknek végtelen magányról és bánatról, igaz szerelemről, a hit erejéről és csodákról. Minden klisét felvonultat, amit egy mesének illik, de egy regényadaptációnál ezt nem rójuk fel hi... Több

2016.08.24 Emma109

Szép mesefilm, elég neves szereplőkkel A története érdekes és jó a megvalósítás is.

2018.08.11 varkonyiildi

A film, főleg a közepétől jórészt kiszámítható, de mégis élvezetes, kellemes, jó a szereplők közti összhang. A cselekmény jól felépített. Érdemes megnézni.

2016.11.22 csocsicsoda

A könyv piszok hosszú úgyhogy most nincs időm elolvasni, de a film tetszetősre sikeredett. A története nagyon szép.

2016.10.26 malnaturmix

Ez a mesés, időugrásos szerelmi sztori első olvasásra picit soknak tűnhet, de szerintem nagyon szépen dolgozták össze egy egésszé a sztorit. Nekem tetszett,

2015.02.10 NeoLinda

Érthetlen! A trailere lenyűgöző, nem véletlenül rohantam a moziba amint kijött... viszont az élmény. Nem éri meg! Unalmas az egész, ráadásul ezt hosszan teszi. Megmagyarázhatatlan dolgokkal van tele, melyeket a film sem vesz komolyan. Szárnyas ló ami... Több