Téli mese

Winter's Tale

2016.02.24 BlaBlaBla

Igazán szép, romantikus érzelmekkel teli film. Fordulatos elem volt, hogy végig azt hisz az ember, hogy a szerelmét kell megmentenie, közben nem.Will Smith karaktere azonban nekem nagyon nevetséges volt, a szinkronjáról ne is beszélve.

2016.08.22 Mliklós29

Mesés történet, amelyről azt hiszed, hogy tudod mi lesz a következő lépés, de aztán a készítők máshogy gondolták. Többször is nézhető romantikus film.

2018.03.27 Rowena430

Régen csalódtam ekkorát egy filmben, nem vártam igazából semmit se, de ez az alatt volt. Hiába néztem meg kétszer is kis idő elteltével, a történet így sem nyert számomra értelmet, és nem is kötött le. Az egész egy inkább nevetséges paródiaszerűségne... Több

2015.03.31 epeeer

Aranyos, megható film tele gyönyörű jelenetekkel. Bár néha nem igazán tudtam követni a lényegét. Ez lehet az én hibám, mindenesetre bátran merem ajánlani!

2015.01.27 M.Betti427

A párom csak olyan filmeket szeret amiben lövöldöznek meg verekednek, na ezzel odavágtam neki, de furcsa módon szerette. Szerintem ez mindent elmond. Szerethető film, nem erre számítottam.

2015.04.08 ZsoltSon

Nagyon szeretem Colin Farrellt és Russell Crowe-t is, és kimondottan jó munkát végeztek. Pedig Crowe-ból nem is feltétlenül néztem volna ki ezt a karaktert, neki inkább a nagy, sötét, férfias, magányos hős szerep való, de itt is nagyon jól teljesítet... Több

2015.03.25 casio_betti

Aki lövöldözések és verekedések nélküli filmre vágyik akkor ez tökéletes. Lekötött, kellemes imádnivaló történet, jó színészekkel.

2015.03.18 kaibence

Nem igazán értettem a film lényegét. Túl össze-vissza volt az egész. Will Smith karakterét pedig én se m igazán értettem, fölösleges volt.

2015.02.11 pillacica7

Nekem valamiért nagyon bejött ez a film. Persze, vannak hibái, és sok kérdésre nem kapunk választ, de mégis jól szórakoztam rajta. Fordulatos van mondanivalója, nem a tipikus fantasy. Will Smithhez jól illik a gonosz szerepe.

2015.01.27 Cintii9913

Nagyon tetszett ez a film.. :) Igazi téli romantikus :) Ajánlom :)

2015.02.02 DorinaBakos

Nagyszerű film! Elgondolkodtató és izgalmas. Csodaszép jelenetekkel, beleszőve az igaz szerelem. Ajánlom mindenkinek!

2015.01.28 Ágnes

Nagyon szép film, romantikus, élvezhető, az ember beleképzeli magát a jelenetekbe. Ajánlom mindenkinek!

2015.01.23 xsusy

Megható szerelmi történet, elgondolkoztató sztorival. Igazi csajos film, férfiaknak kötelező :)

2016.03.10 Gwen

A sztori egy kicsit összezavaró, és nem teljesen világos nekem a mitológia sem a háttérben, de egyébként kétségtelenül van a filmben valami művészi, valami beszippantó, még akkor is, ha a témája - örök szerelem, hűha, ki gondolta volna - kicsit sablonos.