Téli mese (2014)

Winter's Tale

Vélemények: Téli mese (2014)

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Gyönyörű helyszínek,a képi világ is zseniális,a történet az első perctől az utolsóig leköt.Colin Farrell nagyon jól hozza a romantikus karaktert.Egyszerűen kihagyhatatlan mozi,mindenkinek erősen ajánlom.

indingo   2017. 04. 15.

A könyvhöz képest sok változtatás van, bár én azt eléggé untam. Tényleg egy mese a film, de nem egy megszokott története van. Többször láttam már és mindig elvarázsolt.

Deku   2017. 08. 17.

Colin Farrell karaktere egyszerre volt meggyőző és lehengerlő is. Nagyon tetszett. Az egész stílusa igazán megnyerő és kellemes lehet bármilyen korosztály számára.

dailyfilmsan   2019. 04. 16.

A történet nagyon szívhez szóló, de kusza és igencsak oda kell figyelni hogy ne maradjunk le egyetlen részletről sem, ugyanis a lényeg a részletekben van. Amúgy szerethető a film nem úgy mint a főszereplője. Colin Farrel nem volt valami meggyőző Lake szerepében, de ez nem ront sokat a filmen. Egyszer simán megnézhető.

Szilonka   2017. 10. 17.

Colin Farrellnek jól állt a kicsit rossz fiús, de érzőszívű fenegyerek karakter. A történet kicsit misztikus, de még a jó ízlés határán. Kellemes esti kikapcsolódást nyújt a film.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Aki felnőttként is szereti a meséket, annak biztos tetszeni fog a film. Vannak hibái a történetnek, de elég érzelmes kis sztori. Látványban is jó és a szereposztása is figyelemre méltó.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Korban felnőttnek számító, de legbelül még gyerekeknek szóló film. Tényleg olyan mintha egy mese lenne élő szereplőkkel. A története varázslatos és egyben szomorú is.

Lonka   2017. 07. 27.

Collin Farrel talán legjobb alakítása vagy csak nekem tetszett ebben a romantikus rossz fiú karakterben. Igazi szívmelengető történet, valódi gonosz karakterrel.

Timcsi   2019. 01. 23.

Szép szerelmi történet egy mese köntösben bújtatva. Jók a karakterek és a színészek, meglepően jó alakításokkal.

TribeBubu   2016. 11. 20.

A mai mesefilmáradatban egészen ötletesen kidolgozott mese. Vagyis inkább fantasy, mert komolyabb és erősebb érzelmi töltete van, mint egy mesének. És persze ott van a keserédes befejezés is. Nagyon szép történet. Be kell szereznem a könyvet is :) V... több»

Greeta   2016. 09. 26.

Mesés elemekkel átitatott film ,amely kezdetben romantikus, majd szomorkássá vált át.

Syracuse   2015. 07. 02.

A címe nem hazudik, ez tényleg egy klasszikus mese. Egy mese felnőtteknek végtelen magányról és bánatról, igaz szerelemről, a hit erejéről és csodákról. Minden klisét felvonultat, amit egy mesének illik, de egy regényadaptációnál ezt nem rójuk fel hi... több»

petraszab   2020. 01. 11.

Nagyon szép és megható film. Imádtam, ahogy a két szerelmes egymásra talál, ahogy megismerik egymást.

kissjanos21   2016. 01. 07.

Nagyon szép volt, de nekem négy csillagnál nem több, mert valahogy helyenként nekem nem teljesen jött át a történet. A színészek közül Russel Crowe volt a legjobb, Colin Farrell a szokásos formáját hozta, de Jessica Brown- Findlay nagyon kellemes meglepetés volt. De mindenképpen megérte megnézni.

Olivér Rózsa   2017. 07. 07.

Érdekes mert valóságba játszódna de mégis van benne egy kis mese. Engem untatott a végéből kivághattak volna egy bő fél órát minimum ga nem többet.

gazsika1978   2016. 04. 25.

Nekem tetszett a film. A színészi játék remek volt, Russel Crowe volt a legjobb, Colin Farrell a szokásos formáját hozta, de Jessica Brown- Findlay nagyon kellemes meglepetés volt. Fordulatos és van mondanivalója.

authorgirlll   2017. 12. 30.

Megható kis mese a megmentésről. Megmutatja, hogy nem csak úgy menthetünk meg valakit ha segítünk neki túlélni hanem akkor is ha adunk neki pár boldog pillanatot. Érdekes volt ahogy a főszereplő rájött az élete értelmére. Mindenkinek ajánlom

sztankobazsi   2015. 11. 04.

Nekem tetszett a film. Az elején azt hittem, hogy valami gyenge fantasy lesz belőle, de aztán fordulatos lett és van mondanivalója. Jó néha kilépni a valóságból és csak álmodozni, na ez a film pont ehhez segít hozzá. A színészi játék remek volt.

HanGa   2016. 04. 26.

Szerintem ez a film igazi szívmelengető romantikus mese-film. A története nagyon egyben van, nem érzetem felszínesnek és eléggé kerek is. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a meséket.

szd91   2015. 01. 27.

Nagyon jó! Igazi romantikus film feldobva egy kis fantasy beütéssel. Izgalmas végig, figyelni kell folyamatosan, hogy megértsd, én személy szerint nagyon szeretem az ilyen filmeket. Colin Farell, Russel Crowe és Will Smith.... A romantika is megvan. ... több»

somi   2015. 11. 22.

varkonyiildi   2018. 08. 11.

A film, főleg a közepétől jórészt kiszámítható, de mégis élvezetes, kellemes, jó a szereplők közti összhang. A cselekmény jól felépített. Érdemes megnézni.

Emma109   2016. 08. 24.

Szép mesefilm, elég neves szereplőkkel A története érdekes és jó a megvalósítás is.

csocsicsoda   2016. 11. 22.

A könyv piszok hosszú úgyhogy most nincs időm elolvasni, de a film tetszetősre sikeredett. A története nagyon szép.

malnaturmix   2016. 10. 26.

Ez a mesés, időugrásos szerelmi sztori első olvasásra picit soknak tűnhet, de szerintem nagyon szépen dolgozták össze egy egésszé a sztorit. Nekem tetszett,

BlaBlaBla   2016. 02. 24.

Igazán szép, romantikus érzelmekkel teli film. Fordulatos elem volt, hogy végig azt hisz az ember, hogy a szerelmét kell megmentenie, közben nem.Will Smith karaktere azonban nekem nagyon nevetséges volt, a szinkronjáról ne is beszélve.

Mliklós29   2016. 08. 22.

Mesés történet, amelyről azt hiszed, hogy tudod mi lesz a következő lépés, de aztán a készítők máshogy gondolták. Többször is nézhető romantikus film.

Rowena430   2018. 03. 27.

Régen csalódtam ekkorát egy filmben, nem vártam igazából semmit se, de ez az alatt volt. Hiába néztem meg kétszer is kis idő elteltével, a történet így sem nyert számomra értelmet, és nem is kötött le. Az egész egy inkább nevetséges paródiaszerűségne... több»

NeoLinda   2015. 02. 10.

Érthetlen! A trailere lenyűgöző, nem véletlenül rohantam a moziba amint kijött... viszont az élmény. Nem éri meg! Unalmas az egész, ráadásul ezt hosszan teszi. Megmagyarázhatatlan dolgokkal van tele, melyeket a film sem vesz komolyan. Szárnyas ló ami... több»

kaibence   2015. 03. 18.

Nem igazán értettem a film lényegét. Túl össze-vissza volt az egész. Will Smith karakterét pedig én se m igazán értettem, fölösleges volt.