Everybody Wants Some!! (2016)

Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

laci044   2016. 10. 17.

Sajnos nálam félre siklott ez a film. Az hogy Linklater egy 80-as egyetemista tini filmet csinál, nálam is egy ilyen: "azonnal! kettőt is!" - a nagy kár, hogy valóban ennyiről van szó. A karakterekből éppen annyi derül ki, hogy minimálisan el tudd különíteni őket. A történet volt nálam a legnagyobb és legfájóbb hiányosság. A hangulat maximálisan átjött és ezzel nem is volt gond. De örültem volna, ha kapunk is egy ívet a sztorihoz és nem ilyen naplóbejegyzéses, epizodikus lett volna.

luksa10   2016. 05. 25.

A film remekül hozza a felnőttség küszöbén elfogyasztott utolsó sörök és csajok felett érzett félénk bizalmatlanság és enyhe szomorúság érzését. Remekül szórakoztat és kicsit nosztalgikus hangulatba is hoz. Jók a poénok!

DarkLion   2016. 03. 18.

Visszautaztam 1980-ba és átéltem minden egyes percét a filmnek. Nagyon jól hozza az az életérzést és jókat röhögtem közben. Könnyed, frappáns, meglepő és üde kis film.

Juston Street
Tyler Hoechlin
Austin Amelio
Juston Street
Blake Jenner

Elmondása szerint Linklater a saját élményeiből válogatott akkor, amikor a forgatókönyvet írta és ez a fajta személyesség érezhetően át is hatja az Everybody Wants Some minden percét. Bizonyára ez a faktor is hozzátesz ahhoz, hogy egy ennyire kedves, szerethető filmet kaptunk, még ha igazán emlékezeteset őszintén szólva nem is tud nyújtani.
8/10 több»

Nyilván a nagy "előd" nyomdokaiba nem bír lépni. Oda semmi nem tud, de egy igen mókás, szerethető és hangulatos film. Linklater még akkor is nagyon jó filmet csinál, mikor kicsit vérzik a mű. 8/10 több»