Agydopping naplók

The Adderall Diaries

2019.07.23 Dada

Tetszett a filmben, hogy az elején elindul egy cselekményszál, mely előre vetít egyfajta végkifejletet. De menetközben minden megváltozik és új irányban haladunk tovább. Sok a meglepetés a film eseményeinek sorában, s emiatt nagyon izgalmas végig.

2018.02.23 indingo

A történet jól indult, felkavaró volt. A közepére kicsit leült a sztori és a szerelmi szál is csak egy volt a sok közül. A végén kicsit mást kaptunk, mint várható volt. Timothee Chalamet volt a fiatal James Franco, ami külön örültem.

2018.08.15 Szilonka

Anniyia zavaros volt, hogy az már jó. A végére minden kitisztult, érdekes film.

2016.08.02 juliS

Voltak azért még kiaknázatlan mezői ennek a filmnek. Szerintem az apa-fiú kapcsolat remekül kiteljesedik, de Slater karakterén még lehetett volna dolgozni.

2015.06.18 vertigo

Szerintem ez a film teljesen rendben volt. Én végig élveztem. Jók voltak a szereplők, a sztori is egyben volt, de azért mégis hiányzott valami. talán egy csavar a végefelé.

2015.05.21 Stiff

Szerintem rémesen gyenge volt. Biztosan nagyon unatkozott egy nap a rendező, ezért készítette el a filmet.

2016.06.14 Penge

Cynthia Nixonnak külön örültem, hogy ismét láthatom egy filmben, de kicsit több teret is adhattak volna neki. Szerintem remek a történet és sok lehetőséget rejtett magában első olvasatra is. A rendezőnő pedig jól látta meg ezt a potenciált és ki is h... Több