A bébiszitter

The Babysitter

2017.11.04 rainman

Nem igazán tudom hova tenni ezt a filmet! Horrornak kevés, vígjátéknak meg pláne. Se íze, se bűze film. Számomra elpazarolt 80 perc.

2020.07.31 Di Canio

Jó kis horror vígjáték, nem a legjobb, de szórakoztató.

2017.12.10 Greeta

Egynek elment, de többet vártam tőle. A története hagy némi kívánni valót maga után. Az első 20 perc még izgalmas volt, de utána már nem lehetett komolyan venni.

2018.07.23 Milanman

Horror? Vígjáték? Komoly? Komolytalan? Tinifilm? Coming of age darab? Sok a kérdés, a film pedig nehezen tud választ adni mindenre, mert lényegében saját maga sem igazán tudja. Egyszerre paródia és burleszkbe forduló véres B-film. Kár, hogy egyetlen ... Több

2020.09.12 szoljhozzam

Nem volt ez olyan rossz. Én Bella Thorne karakterén csak röhögni tudtam, szerintem jól hozta a karaktert, és a film is izgi volt.

2019.02.26 Eniq

Én kb. végigröhögtem az egész filmet, zseniális volt szerintem tényleg hajazott a Reszkessetek betörőkre csak véresen. A főszereplő kis srác nagyon jól adta elő a szerepét csak nevetni lehetett rajta meg persze a többieken is annyira abszurd volt az egész, de pont ez volt benne a legjobb.

2020.10.12 Kanyi

Kicsit véres, meg a fiú jelleme engem irritál, de azonkívül nem rossz alkotás.

2021.01.01 helfannn Nézhetetlen

Úristen! Na, ezt tényleg kár volt megnézni. :(

2018.09.24 koricapito

A film legnagyobb erénye, hogy nem veszi magát komolyan. Egy könnyű horror-vígjáték rengeteg popkultúrális utalással és kreatív, változatos öldöklős jelenettel. Aki szereti ezt a stílust, annak az egyik kedvence is lehet akár, de még az erősebb gyomr... Több

2021.07.01 N3lson

Félórát bírtam belőle. Addig se humor, se horror nem volt benne, csak bugyuta párbeszédek. Ha egy film ennyi idő alatt sem tud lekötni, az nekem nem ér többet.

2018.01.12 zsozsesz

Horrornak nemigen mondható, viszont annál szórakoztatóbb, a főszereplő srác pedig nagyon aranyos és remek színész. Olyan hülyeség veszi körül a történetet, hogy izgalmasnak mondható, szívesen nézném meg a folytatását, ha lesz!

2020.08.01 wacher

Nekem tetszett (bizonyos kor felett is inkább vígjátékként néztem)

"A kis srác elbánik mindenkivel." Igazából senkivel sem bánt el, a többséget baleset(szerűség) érte, illetve az egyiküket a társa ölte meg. Csak az utolsót ölte meg szándékosan, előre kitervelten, a többi inkább csak szerencsés kimenetelű szerencsétlenkedés áldozata lett.

2021.01.31 Ádám Nézhetetlen

Hát ez nem tudom mi akart lenni, de akárminek is akarják nevezni, mindenhogy sz*r volt... Addig bírtam nézni, hogy megjöttek a zsaruk, ott tettem fel a kérdést, hogy ez meg mi a sz*r? Vígjátéknak sem volt jó, egyszer sem nevettem, mintha egy nagyon r... Több