A bébiszitter

The Babysitter

2023.03.07 Fapato2 Nézhetetlen

Ez a film nézhetetlen, ha eddig nem láttad, maradjon is így. Mióta megnéztem, azóta rettegek, nem azért, mert ijesztő lett volna bármennyire is, hanem amiatt, nehogy megnézzek ismét egy ehhez fogható vagy egy ennél rosszabb alkotást.

2020.12.12 Kóborló

a nap véleménye

Egy kissé furcsa horrorkomédia

Valamikor két-három évvel ezelőtt volt szerencsém ehhez a filmhez, és emlékszem rá, hogy maradéktalanul akkor sem nyerte el a tetszésemet, viszont képes volt szórakoztatni, ami nagy szó, hisz egy horrorkomédiáról beszélünk, ami mint műfaj nem épp a s... Teljes kritika

2020.08.27 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Namármost hölgyeim, uraim, ez mi a jó fene volt? Ez az összetákolt moslék annyit sem ért, mint a szalag, amire felvették. Szánalmas és borzasztó. Minősíthetetlen.

2017.10.27 Lamboh

Sok értelme nem volt, de érdekes film. A bébicsősz jöhetne hozzám is, de szigorúan csak takarítani. Mert aki ennyi vért meg hullát összetakarít, illetve elrejt, ráadásul ilyen rövid idő alatt, az tényleg jó munkaerő :D

2017.10.25 indingo

Olyan Reszkeesetek betörők hangulata van a filmnek, csak jóval véresebb. Persze a kis srác elbánik mindenkivel ez azért erős, holott többször is lett volna alkalmuk eltenni láb alól.

2023.01.03 JRD

Ezt a filmet nem kell túl komolyan venni. Horrorkomédia. Nem több. Nem gondolom, hogy ez a legrosszabb a piacon, inkább a túlcsorduló nagy közepes, mint a legtöbb. De szerintem akár többször is megnézhető, akárcsak a második része. Kezeld a helyén. S... Több

2018.04.10 Szilonka

Sokkal többet is ki lehetett volna hozni a filmből. Eléggé ellaposodott a sztori és klisékkel volt tele. Egy szűk rétegnek biztos izgalmas volt a film, egy bizonyos kor alatt talán még élvezhető is.

2021.05.29 elekm90

Azt hittem, hogy jobban fogok szórakozni, mert a horror-vígjáték műfajmix már többször is jól sült el, sajnos ez inkább bugyuta volt, mint szórakoztató. Egyedül Samara Weavinget tudnám kiemelni, aki remek választásnak bizonyult erre a szerepre. A töb... Több

2017.10.21 Bazzzsi

Az a baj, hogy helyenként paródiát csináltak belőle. Ha végig kőkeményen nyomták volna a horrort jobban tetszett volna. Az ötlet szerintem marhajó és a végén a Queen dal is ütött.

2018.08.09 TomÁcs

Egynek elment. Nekem kicsit a kilencvenes évek stílusát juttatta eszembe a film.

2018.12.22 VvV

A legnagyobb érdekessége talán, hogy Stehpen Amell testvére is játszik benne. A története kicsit túlzó.

2020.11.07 stevepisti

Engem személy szerint nagyon meglepett a film, jó értelemben. Ahogy belecsaptak abba a bizonyos lecsóba, nem a megszokott módon történt. Horror-vígjáték kategóriában megállja a helyét, jól használva az arányokat, nem igazán billen át egyik műfajban s... Több

2021.01.07 Nk

Az ötlet jó, a kivitelezés kapufa

A film első harmada tetszett. A srác és a szitter kapcsolatának ábrázolása jó és dinamikus, sajnos utána drasztikusan esik a színvonal. A 90-es, 2000-es évek klasszikus tini-horrorjait próbálták megidézni, de a cselekmény nagyon érdektelen, a karakterek pedig annyira vázlatosak, hogy a csapat lehetne két fős is akár. A rövid játékidő miatt még inkább az az érzése támad az embernek, hogy lehetett volna jó film kis munkával.

2019.08.16 Lonka

Mindig az ok-okozatot keresem a filmben, hogy az egyes karakterek miért teszik azt, amit. Itt erre semmi magyarázat nem volt.