The Book of Henry

The Book of Henry

2018.01.10 fcbnandi

Csodálatos volt ez a film. Bevallom, hogy nem erre számítottam, de nem csalódtam. Nagyon megható volt. Van mondanivalója a filmnek. Ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg.

2018.08.08 szanko

Nem rossz film. Igazából beleestem abba a hibába, hogy mielőtt elkezdtem nézni, fórumokon utánaolvastam. Nem kellett volna... Alapvetően szórakoztató, néhol megrázó és elgondolkodtató jelenetekkel. Nem életem legjobb filmje az tény, de közel sem nézhetetlen kategória. Kikapcsolódásnak tökéletesen megfelel.

2018.04.14 csokee38

Én azt mondanám erről a filmről,tömören egyszerűen:zseniális. A kisfiú főszereplő simán Oscart érdemelne. Játszódhatna akár Európában is, semmi amerikai klisét nem akartak lenyomni az ember torkán. Idén az első olyan film amibe nem aludtam bele.

2017.07.31 ollókéz

Egy picit talán plasztikázva van a film története, de ettől eltekintve engem nagyon megérintett. Nem egy brutális koncepció, ugyanakkor valahol mélyen nagyon is kegyetlen. Ez a mondandó ilyen formában való átadása nekem nagyon bejött, épp ezért csakis ajánlani tudom mindenkinek!

2018.04.14 Szandi

Nekem nagyon tetszett. Én felnőtteknek ajánlanám csak.

2018.08.10 Viktoria the best

Az ,,Az" után nagyon megkedveltem Jaeden Liberher-t ezért megnéztem a ,,The book of Herry"-t. Tetszett, sírtam is rajta, de egy nagyon jó film. Ajánlom! (14 éves lány)

2017.10.26 sadis

Nem találok szavakat egyszerűen. Szerintem gyönyörű film, nem csupán a képi világa, hanem a története miatt is. Bár az alakítások szerintem egy kissé gyengék, ettől eltekintve nekem nagyon tetszett.

2019.08.21 chello4623

Tetszett

Én csak egy filmet kerestem mert úgy nézett ki nem találok semmit estére..és csak úgy megnéztem...de azt kel hogy mondjam ritkán találok olyan filmet ami maradandó is számomra még évek után is...ez viszont az volt...a filmben volt két nagyon erős drámi jelenet amitől gombóc volt a torkomban ami nálam elvitte telibe a filmet a 10.10 hez ...plusz még több pici dráma és nagyon jó szinészekkel...mert az az egyik legfontosabb szempont végig átéltem a filmet.