The Book of Henry (2017)

Mark Hamill
Bobby Moynihan

uniterra   2020. 11. 09.

Jó kis film volt.

HercegPeter   2018. 06. 10.

Szerethető film, de nekem kicsit sok. Vannak benne olyan túlzások, amiket az én gyomrom nem vett be. Főleg a hangfelvétel odaillő üzeneteit emésztettem meg nehezen. A történet azért jó és érzelmes, komoly csavarral. Az okoskodó gyerekszereplőket sose... több»

indingo   2017. 12. 22.

Nagyon akartam szeretni, de nem ragadott magával. Voltak benne megható és megindító jelenetek, de valahogy nem állt össze kerek egésszé. Az édesanya is megölte volna a szomszédot, de aztán seperc meggondolta magát.

Deku   2018. 02. 15.

Szerintem bőven nézhető és élvezhető a kategóriáján belül bárki számára. Nekem kifejezetten bejött. Maradjunk annyiban, hogy ez a film valami fantasztikus. Kellemesen kikapcsolja az elmét és szórakoztat egyszerre.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Engem nagyon megfogott a film,az újszerű története,és a benne lévő csavaros végkifejlete miatt,ami hiába szomorú,de mégis itt nem ez a lényeg,hanem hogy a bűnös megbűnhődik! Naomi Watts itt is zseniálisan játszik.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Láttam a filmet. Ha azt írnám megható nem hazudok. Ez csak film de nagyon sok jelenete az életre is igaz. Igazából gyermekeknem ajánalnám mert ők másképp fogják ezt fel . Ezt csak felnőtt embereknek tudom ajánlani.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Azt hittem, hogy egy kellemes kis kalandfilm némi humorral megfűszerezve, de egy nagyon szomorú filmet kaptunk. Megrázó történet remek alakításokkal.

A film producerei Sidney Kimmel, Jenette Kahn és Adam Richman voltak.

(jfruzsi97 )