The Book of Henry

The Book of Henry

2023.05.19 summerfallmediagroup

A film, ami felrakta Jacob Tremblay-t Hollywood térképére

Miért kellenek jó fiatal színészek? Adódik a kérdés, ugyebár. A válasz itt van, ebben az alkotásban. Amikor mi ezt először láttuk, nem hittük el. Kiváló történetvezetéssel, kiváló dramaturgiával, kiváló színészgárdával és alkotói párossal, tehát minden jó (majdnem). Szegény Tremblay annyi pofont kapott már az élettől, mire eljutott idáig, és milyen jól tette, hogy nem hagyta abba. Ez a film bizonyítja, hogy ha jó színész vagy, sosem szabad feladnod az álmaid. Ahogy korábban fogalmaztunk: „Meglepően ütős kis dráma, amiben egy fiú próbálja menteni élete szerelmét, akit soha nem fog már jobban ismerni.”

Engem nagyon megfogott a film,az újszerű története,és a benne lévő csavaros végkifejlete miatt,ami hiába szomorú,de mégis itt nem ez a lényeg,hanem hogy a bűnös megbűnhődik! Naomi Watts itt is zseniálisan játszik.

2017.12.22 indingo

Nagyon akartam szeretni, de nem ragadott magával. Voltak benne megható és megindító jelenetek, de valahogy nem állt össze kerek egésszé. Az édesanya is megölte volna a szomszédot, de aztán seperc meggondolta magát.

2018.06.10 HercegPeter

Szerethető film, de nekem kicsit sok. Vannak benne olyan túlzások, amiket az én gyomrom nem vett be. Főleg a hangfelvétel odaillő üzeneteit emésztettem meg nehezen. A történet azért jó és érzelmes, komoly csavarral. Az okoskodó gyerekszereplőket sose... Több

2017.12.13 Yosihiro

Láttam a filmet. Ha azt írnám megható nem hazudok. Ez csak film de nagyon sok jelenete az életre is igaz. Igazából gyermekeknem ajánalnám mert ők másképp fogják ezt fel . Ezt csak felnőtt embereknek tudom ajánlani.

2018.02.15 Deku

Szerintem bőven nézhető és élvezhető a kategóriáján belül bárki számára. Nekem kifejezetten bejött. Maradjunk annyiban, hogy ez a film valami fantasztikus. Kellemesen kikapcsolja az elmét és szórakoztat egyszerre.

2022.04.25 BoBamburg

Tipikusan az a film, ami egész jól indít, felvet egy jó kis drámát, aztán egyszer csak fordul 180 fokot, és átmegy valami egész másba. Ezzel nem is lenne baj, de sajnos a film második felére nem tudta fenntartani az érdeklődésem. Egynek elmegy kategória.

2018.03.31 Bazzzsi

Azt hittem, hogy egy kellemes kis kalandfilm némi humorral megfűszerezve, de egy nagyon szomorú filmet kaptunk. Megrázó történet remek alakításokkal.

2019.12.30 TomÁcs

Izgalmas, de ugyanakkor megható film volt. Nagyon tetszett az az atmoszféra, amit teremtett.

2020.10.13 jfruzsi97

Sok filmet szoktam nézni amiben gyerekek szemével láthatunk dolgokat, sokkal másabb. Néhol megható , érdekes és élvezhető film volt.

2020.11.09 uniterra

Jó kis film volt.

2018.05.25 Gigi

Szerettem ezt a filmet, bár a leírások alapján teljesen másra számítottam. Alapvetően nem tartoznak a kedvenceim közé a családi drámáról szóló filmek, főleg nem, ha egy gyerekről van szó, de örültem neki, hogy ez édesebbre sikerült, mint amilyen keserű. Biztos, hogy idővel újranézem majd.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Kár hogy nagyon kiszámítható. Megható, szívbemarkoló és szívhez szóló történet, de sajnos mindig pont egy nagyon pici hiányzik ahhoz, hogy jobb, tökéletesebb legyen. Pihentető és szórakoztató alkotás is egyben, de sosem nézném újra, mert a saját kategóriájában is vannak nála sokkal jobbak.

2018.09.05 Deniel

Nem volt egy nagy durranás szerintem. Teljesen középszerű gyerekfilm, egy se eleje, se vége történettel! Felejhető kategória!