
Vélemények (3)
Annyira nem tudtam, mit nézzek, hogy a ChatGPT-t kértem, ajánljon valamit. Így jött a The Canal, egy ír horror, amiről még csak nem is hallottam idáig. Jól indul, vannak előnyös pillanatai, de a végére kicsit szétcsúszik. A nyomasztást végig fenntart... Több
...hát nekem sincs mit hozzáfűznöm, csak megdícsérném a filmzenét, a kiváló színészi helytállást, a jól megfotózott jeleneteket, meg a dermesztő hangulatot.
A horrorokkal manapság szerintem úgy van, hogy már mindent láthattunk, tényleg....komplett ki van égetve aretinánk a legundorítóbb, legborzasztóbb dolgokkal, meg a sikolyokkal millió frászt hoztak már ránk. Már nem maradt más csak hangulatosan nyomasztó filmeket csinálni és eladni horrornak. Mint ezt. Nekem teszett.