The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

2024.03.02 Interfectorem Sabnock

Mert a Gonosz bennem van!

Na végre, erre vártam már egy jó ideje! Bryan Bertino a rendező, aki a Hívatlanok 1-2. és a February után ismét egy hatalmas pszicho-horror filmet rakott le elénk... Brutális vizuális effektek, gyönyörű fényképezés, köszönhető Tristan Nyby-nek... A m... Teljes kritika

2020.11.30 elekm90

Nagyon egyszerű sztorival operál, de nem is erre helyezi a hangsúlyt, sokkal inkább az atmoszférára. Ebben pedig elég erős, vannak benne üdítően ijesztő jelenetek, és nem a szokványos jumpscare-ek. A befejezése nem tetszett, nagyon tipikus volt, jobban le lehetett volna zárni.

2021.12.19 BoBamburg

Igazán remek film. Lassú/komor családi dráma, nem kevés horrorelemmel megpakolva. Nyomasztó és parás, az "ijesztgetések" is jól működnek. Bár nem egy korszakalkotó darab, mindenképp érdemes megnézni.

2021.01.22 Cs. Balázs

Nagyon poztív csalódás ez a film a 2020-as évek horrortermését figyelembe véve. Ilyen sötét, nyomasztó, komor, lehangoló film sem készül minden hónapban. Bár nem a gyors tempó a jellemző a filmre, véresnek is inkább csak az utolsó negyed óra-húsz perce mondható, de a feszültség kezdettől fogva meglehetősen erős.

2021.01.18 azurou

Ez elég kemény volt, igazából kellemes csalódás is. Ezekben az ínséges időkben egy ilyen horror aranyat ér.