A Hill-ház szelleme

The Haunting of Hill House

2020.08.28 Kanyi

Eloszor nem nagyon ertettem mert eloszor unalmas volt nekem...de aztan valamiert masodjara is neki futtottam es egy szuszra megvolt az egesz evad...vannak hibai de szerintem siman megallja a helyet a horror mufajban sot par alkotast le is koroz..

2020.10.16 belavagyok

Egy család nem mindennapi történetét mutatja be a film, amely hol a múltba kalauzolja a nézőt, hol egy teljesen más világba.

2021.10.30 HanGa

Remek sorozat lett. Részről-részre bontakozott ki a történet, és egy perc unalom sem volt benne.

2022.02.21 CsakEgyCsajszi

Hatalmas sorozat. A vége felé kissé vontatott percek is voltak, de kell ilyen is. Végre megvolt az az érzés, amit az ember egy parás horrorfilm közben érez, főleg az elmúlt évek felhozatalához képest. Ajánlom... de csak ha van egy szabadnapod, mert nehéz abbahagyni. ;)

2020.11.05 H.a.n.n.a

Az eleje tetszett a sorozatnak, szeretem a misztikus történeteket és a szellemhistóriákat. Kapott egy jó felvezetést a története, de a közepére kicsit unalmas lett, a végét meg összecsapták.

2022.07.04 Peti396071

A kedvencem lett! Szuper! A színészek, a magyar hangok,a történet, minden! Mindenkinek kötelező lenne megnéznie.

2020.03.09 ZoLee Dottore

Amerikai

Figyelni kell minden részt, h képben legyen az ember a történet az időben gyakran ugrál ide oda . Amerikai klisékkel teletöltött végülis rossznak nem mondható sorozat. Azonban a káosz jelei erezhetőek rajta ... elég zavaros a történet. A Marianne c. francia horror sorozat után egy lagymatag amerikai állóvíz.