88% 1996 szavazat

Kódjátszma

The Imitation Game

2015.03.31 feri921219

Kiváló történelmi film :) Megmutatja milyen volt valójában az a korszak :) Érdekes felvezetés és érdekes szálfonódás :) az alakítások pedig külön dícséretet érdemelnek. 8/10

2015.03.31 [email protected]

Tetszett a film, pozitívan csalódtam. (szerencsére) Mindenkinek ajánlom, aki akar egy izgalmas, érdekes filmet. Cumberbatch ismét csak nagyon meggyőző volt, rendkívül jó színész!

2015.02.16 strauboli

Érdekes szelete a történelemnek. A főszereplő alakítása zseniálisan hiteles, a film végére ismerni véltem Turingot. Mindenkinek ajánlom.

2015.02.13 lombaresztii

Benedict Cumberbatch hihetetlen színész, aki ebben a filmben is megcsillogtatta tehetségét, hisz ez az alakítás rendkívüli volt, igazán át tudta adni Alan Turring személyiségét, és történetét.

2015.03.26 Viki6

Tényleg nagyon jó film, elgondolkodtató és a maga módján izgalmas is. Nagyon szeretem Cumberbatch-et, remek színész. Néhány időugrást feleslegesnek tartottam, de szerintem nagyon jól sikerült film

2015.02.14 FCSZ

Nekem nagyon tetszett: jó színészek játszanak benne, izgalmas, és elgondolkodtató film. Jó volt beletekinteni a II. világháború hátterébe, megtudtam olyan eseményeket, amiket töri órán nem tanulunk. Csak ajánlani tudom!

2015.02.09 Nina73

Érdekes, hogy az idei Oscaron majdnem minden film igaz történet, ahogy ez is. Utána olvastam egy picit és kiderült volt amin változtattak a forgatókönyv írók. Kicsit hollywoodi lett de nem vett el a történet izgalmából. Cumberbatch egy kicsit visszafogottan játszott, nem gondolom, hogy megkapja a legjobb férfi főszereplő díját.

2015.03.28 Candy

Ez a film úgy tökéletes ahogy van.Remek történet,lebilincselő dramaturgia,és teljesen hiteles alakítások.Főleg Benedict Cumberbatch részéről.Előítéletesek ne nézzék,mindenki másnak kötelező!

2015.03.02 ifek

Izgalmas, megható és lebilincselő. Rossz hogy rossz a vége :( Nagyon jó film és Benedict Cumberbatch egészen zseniális alakítást nyújtott.

2015.02.19 petrad1

vicces, de kicsit vontatott.De nagyon érdekes kérdéseket feszeget.Ajánlom mindenkinek! Aki pedig a színészi játék miatt szeret filmet nézni, ebben is meg fogja találni a számítását.

2015.02.17 dora298

Igazából én teljsen másra számítottam. Egy kissé csalódott is voltam, miután megnéztem. Számomra egy kicsit unalmas volt.

2015.02.22 wimate

annyira tetszett, hogy ennek adnám idén a díjakat... Benedict pedig hihetetlenül jól alakít. Komoly film, komoly témáról, de mégis elrepül az idő, miközben nézed.

2015.10.20 Graci

Benedict Cumberbatch-hez nagyon illik ez a szerep, a magának való, zárkózott, nagyon okos matematikust kiválóan játssza, imádom ezt a színészt. A film humoros, de egyben nagyon komoly is, hiszen nagyon sok drámai fordulatot tartalmazott. Kedvenc mon... Több

2015.02.10 FradiStars

egyetértek jó film meg mindenm de valami mégis hiányzik, nekem egyszerűen hiányérzetem volt a végén. Talán másra számítottam, mindenesetre egyáltalán nem lett rossz film, az alakításokat pedig csak dicsérni lehet.