Áttörés

Breakthrough

2020.09.26 MP170506

Végig sírtam ezt a filmet. Nagyon megindító, megható igaz történet. Szörnyű belegondolni min ment át a család. És csodálatos, hihetetlen a kisfiú gyógyulása.

2019.07.15 indingo

Egészen hihetetlen a film története. Valóban csoda az, ahogy a srác bármilyen károsodás nélkül megúszta az esetet. A végén örültem az eredeti családról készült képeknek.

2019.07.15 Bakó Zoltán

Már megint egy

OK..és mi a történet? Imádkoznak, bíznak és hepiend? Szép sztori, de nem valami izgalmas! Az én balkonvirágaim is szépen fejlődnek, de szerintem nem lenne nagy nézettsége egy live videónak ;) Kizárt, hogy ennél a percnél többet szánjak erre a filmre, míg ezt bepötyögtem!

2019.08.16 Lonka

Engem nem kötött le túlságosan a film. Az eleje meg a vége volt érdekes, hogy mi lesz a kissráccal.

2019.07.14 pj19

Egy szép film a hit erejéről,és arról hogy igenis vannak csodák,és az emberek ha kell össze tudnak fogni.Én kellemesen csalódtam a filmben!Nézzétek meg bátran!

2020.01.04 kota

miért...az 5csillag....a stori... a film gyengébb... DE A STORI... ENNYI.... és ez ELVISZI...a filmet.... csak...1 példa.... és érteni fogod....az egyik száma.... https://www.youtube.com/watch?v=ADxWBAarDfU

2019.09.22 Loki

Mondjuk azt hogy más szemmel nézi egy hívő ember mint egy ateista. Igaz Keresztényeknek ez egy nagy csodát bemutató,szép film,ami meg is történt. Hisz Istennek semmi sem lehetetlen.

2019.08.18 xnagat

Csodás történet

Végig izgalommal teli, 'csodás'.