Áttörés (2019)

Breakthrough

indingo   2019. 07. 15.

Egészen hihetetlen a film története. Valóban csoda az, ahogy a srác bármilyen károsodás nélkül megúszta az esetet. A végén örültem az eredeti családról készült képeknek.

Bakó Zoltán   2019. 07. 15.
Már megint egy

OK..és mi a történet? Imádkoznak, bíznak és hepiend? Szép sztori, de nem valami izgalmas! Az én balkonvirágaim is szépen fejlődnek, de szerintem nem lenne nagy nézettsége egy live videónak ;) Kizárt, hogy ennél a percnél többet szánjak erre a filmre, míg ezt bepötyögtem!

Lonka   2019. 08. 16.

Engem nem kötött le túlságosan a film. Az eleje meg a vége volt érdekes, hogy mi lesz a kissráccal.

pj19   2019. 07. 14.

Egy szép film a hit erejéről,és arról hogy igenis vannak csodák,és az emberek ha kell össze tudnak fogni.Én kellemesen csalódtam a filmben!Nézzétek meg bátran!

xnagat   2019. 08. 18.
Csodás történet

Végig izgalommal teli, 'csodás'.

Topher Grace
Topher Grace