
Vélemények (3)
Van egy kedvenc pólóm, melyen egy lány van gyöngy fülbevalóval. A fekete pólón sugárzik a lány, lélegzetelállítóan gyönyörű. A gyöngy a fülében úgy csillog, mintha igazi volna, igazgyöngy. A póló ujján lila betűkkel van írva, hogy Vermeer. Az asszony... Több
Ezt a filmet látni kell. Nem szoktam túl sok kritikát írni, de erre a filmre érdemes időt szánni. Különösen, ha szereted az igaz történeteket.