Pénzmosó

The Laundromat

2023.12.20 Lóri Ádámcsik

A lényeg megmarad

A film tartalma nagyon érdekes volt, és tetszett, hogy fejezetekre bontották. A történetmesélés viszont egy picit kusza volt számomra. Elvette az élét a dolognak a többféle stílus. A szereplők jól játszottak. Egy esti filmnek jó volt.

2019.10.21 Lubi

a nap véleménye

Az adócsalók nagy dobása

Steven Soderbergh az a rendező, aki szinte minden műfajban kipróbálta már magát. Vígjátéktól kezdve a bűnügyi filmeken át a sci-fi-ig mindent rendezett impozáns és gazdag pályája során. Noha legtöbbeknek az Ocean’s sorozat ugorhat be elsőnek a nevérő... Teljes kritika

2020.02.09 elekm90

Érdekes film Soderbergh-től, kicsit "A nagy dobás"-hoz hasonlóan mutatja be a Panama-botrányt, a rendezőtől megszokott stílusban és humorral. A 3 főszereplő nagyon jól alakít, Streep közülük is kiemelkedő. A történetvezetés csapongásai sokszor megtörték a lendületet, ami egy kicsit elvett az élvezetből. 7/10

2021.12.07 Képkockák

Az abszurd történetvezetés és narráció ellenére egy nagyon érdekes sztori, csak sajnos a körítés miatt néhol lapos a film. Egyszer érdemes megnézni, ha valami gondolkodósabb filmre vágysz.

2023.08.07 Fikatours_blogger

Fogalomzavar

A filmben látottak 90 százalékának nincs köze a pénzmosáshoz, ez maximum adóelkerülés, ami (hiába is próbálják sokan azt sugallni) nem törvénytelen.

2021.03.29 Ani

Szemfelnyitó, de egyszerű, nem bonyolítják túl, jobbra számítottam.