
Vélemények (8)
A The Mist szereplői egy kisvárosban rekednek, mert egy mindent beborító köd zárja el őket a külvilágtól. A sorozat nem viszi túlzásba, csak a kisvárosra fókuszál, mindössze három helyszínen játszódik a történet, amelyben az újraegyesülni vágyó főhős... Több
Nekem minden jöhet, ami Stephen King. A nagy filmet is láttam az is nagyon tetszett. A sori más, de az atmoszféra és a rejtély, a félelem az ismeretlentől itt is megvan.
Úgy ültem le, hogy kétségeim voltak a filmmel kapcsolatban. Szerencsére a tíz epizód szépen felépítkezik, és jól bemutatja a lakókat és életüket. Belengi a misztikum és a titokzatosság. Jók a képek, rendben és egyben van minden.
SK könyvét nem olvastam, így nem tudom hogy a nagyfilm vagy ez a sorozat áll közelebb az i gazsághoz, mert tök más a kettő. Érdekes volt ez is, bár kár hogy nem készült belőle több évad.
Tetszett, hogy többféle nézőpontot mutat be a sorozat. Azt, hogy ki hogyan éli meg a történteket, ez mindenkiből mást hoz ki.
Nekem tetszett a sorozat. Már tudtam nem lesz ez rossz, mivel Stephen Kingnek benne van a keze. Jól összehozták a környezetet, a fordulatokat benne. Érdemes megnézni. Sajnálom, hogy nincs több évad.
Hasonló sorozatok
This Series was sad it was a mini series this was a really awsome one I had never been soo scared beacuse my favourite charachters all them die I never seen something good like this (THANKS STEPHEN KING AND THE OTHERS THE MUSIC AND EVERYTHING WAS AWS... Több