Cukorsólyom

The Peanut Butter Falcon

2022.10.03 Dorkateo

Klasszikus független film, lassú, érzelmes, megfontoltan adagolt történetvezetés, mosolygós hangulatok, amiket néha megtör egy kis zűr. Zack tüneményes a filmvásznon, abszolút szerethető, és úgy tűnik, a színésztársak bele is szerettek :), ami átsugárzik a képkockákról.

2021.01.15 Ildikó Bacskai

Aki egy komolytalan filmre számít, meg fog lepődni, egy nagyon kedves, szomorkás vígjáték Shia LaBeouffal, aki azért meglepő szerepekben szokott felbukkanni. Dakota Johnson is abszolút jó választás a filmhez, a főszereplő is remek alakítást nyújt, az egész film kellemes hangulatú, lélekemelő. Nagyon tetszett.

2019.12.19 elekm90

A film nem váltja meg a világot, de egy tök szórakoztató és aranyos komédia. Zack, a főszereplő egy nagyon szerethető figura, aki civil létére jól hozza a szerepét, emellett közte és LaBoeuf között működik a kémia. 7/10.

2021.09.15 KCintia

Minőségi darab!

Igazából ez a film teljesen kellemes kikapcsolódást nyújt. Nem arra szolgál,hogy szétröhögd az agyad, de nem is untat. Ez egy kis kalandos film némi poénnal és érzelemmel megfűszerezve.

2022.07.18 tangatamanu

Csodálatos, vicces, izgalmas film. Zseniális színészekkel, rendezéssel, képi világgal. Minden pillanatát élveztem.

2019.07.05 spyro74

Igazi feelgood film egy különös barátságról. Az igazat megvallva nem sokat vártam tőle, nem szeretem, ha fogyatékkal élőkkel próbálnak "eladni" egy filmet, ebben az esetben azonban tényleg nem erről van szó, ennek a filmnek lelke van.

2019.10.12 Tchiva

Keserédes történet. Én nem éreztem annyira zseniálisnak, mint ahogyan áradoztak róla, de tanulságos és szórakoztató, nem bántam meg, hogy megnéztem.

2019.11.12 feri1

Ez a film sokkal többet adott annál, amit vártam tőle, garantálom, hogy még a legkeményebb szívűeknek is könnyeket fog csalni a szemébe. Gyönyörű, érzelmes sztori és nagyszerű alakítások, az év legjobb idie mozija, ehhez nem férhet kétség.

2019.06.13 Despi

Nagyon kevés hasonló film készül mostanában, pedig többre lenne szükség, különösen ilyen minőségben. Megfogja a szíved, megtekeri, de közben megmosolyogtat és gyönyörűen tálalja az üzenetét. Napokig bennem maradt az élmény. Varázslatos film, amit minél több embernek látnia kéne.