A fák tengere

The Sea of Trees

2024.02.29 Majorkas

Már egyszer láttam régebben, de nem igazán emlékeztem rá, ezért újra megnéztem. A hangulata maradt ugyanolyan, tehát életvidám filmet ne itt keressetek. Két remek főszereplő, egyedi történet és helyszín, ami egyébként létezik a való életben is. Kapni... Több

2017.11.10 indingo

Matthew McConaughey remek drámai szerepekben. Nagyon hamar kirajzolódott a történet, csak voltak benne apróbb lyukak amik a játékidő előremenetelével foltozódtak be.

2017.11.03 Bazzzsi

Nagyon nyomasztó film, lépten-nyomon, hullákba botlanak benne. Az eleje nem igazán tetszett, eléggé kusza volt. Az utolsó 30perc nagyon felkavaró. Örülök, hogy megnéztem.

2018.04.18 TomÁcs

A legkülönösebb film, amit halál témában láttam. Az egész történetet körül lengte valami megmagyarázhatatlan furcsaság. Még biztosan újra nézem valamikor.

2018.11.03 VvV

Az elején eléggé érthetetlen és kusza a film. A végére viszont annyira zseniális lesz a története, hogy elszégyenli magát az ember.

2022.10.10 Fikatours_blogger

Bizonyára szükség van ilyen filmekre is. Nekem nincs.

2019.08.18 Lonka

Csak a film legvégén derül ki, hogy miről is van szó, addig van elég sok elnyújtott jelenet, ami miatt picit unalmas az eleje a filmnek. Érdekes története.

2017.12.10 Greeta

Az elején nem is értettem, hogy miről is van szó. Időben is ugrál a történet, nem tudjuk pontosan, hogy mi is történt bár sejtjük. A végén egy nagyin érdekes történet kerekedett ki belőle.

2019.01.26 Timcsi

Imádom, hogy Matthew McConaughey felhagyott az idióta vígjátékokkal. Nyomasztó a története, de egyszer még mindenképpen újra nézem immár más dolgokra figyelve.

2019.04.24 petraszab

Különleges történet, ahol a múlt eseményei befolyásolják a jelent. Lassacskán áll össze a történet, de megéri kivárni.

2023.01.21 puszta

Erőteljes drámai történet, nem hatásvadász, és nem jellemzi túltolt érzelgősség – pont ezért hatásos. Realisztikus végig, az alakítások, a rendezés. Van egy sajátos, magával ragadó hangulata – Gus Van Sant nem sokkal ez előtt készített, Restless című... Több

2016.05.23 miki

Hát, ha el lehetett rontani egy filmet, akkor erre ez az egyik legjobb példa. Minden téren alulteljesített, pedig nem lett volna vee semmi baj, ha egy hozzáértő csapat dolgozott volna rajta. De nem így történt, így unalmas és néha már alig vártam, hogy vége legyen.

2019.08.17 daeril

Nekem nagyon tetszett a film; szeretem a kicsit vontatott, lassan kibontakoztatott történeteket. A főszereplő színészt nem szeretem különösebben, de az utóbbi időben egészen jól kísérletezik a komolyabb műfajú filmekkel és azt hiszem jól teszi. Fekszik neki a téma.

2017.11.05 dakod

Mindenki lehúzta ezt a filmet a neten, de szerintem nincs vele semmi baj. Olyan, amilyen, nem egy akciófilm, de azért igenis tartalmas és értelmes mondanivalója van. Habár a vége tényleg rémes.