
Vélemények (4)
Mostanában pszichológiai esettanulmány filmekbe botlok, ami nem baj, mert ezek egyébként is érdekelni szoktak. A szereplőgárda egészen erős, a történet is egész jól van összerakva, de nem hibátlan a film. Két dologgal volt lényegesebb problémám: 1. A... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Egy tinédzser lelki traumáját és következményeit bemutató, érzelmileg pusztító film, sokkoló, de fontos figyelmeztető üzenettel minden szülő számára. Szerintem kötelező darab, mert vannak benne jó ötletek, hogy hogyan kezeld, hogyan közelítsd meg kam... Több
Nagyon erős film. Főleg elvált apaként végigkísérni a jeleneteket és a filmbéli visszaemlékezéseket. Ebben a szerepben könnyű beleélni magamat, a filmbéli apa helyébe. Mit ronthatott el? Mit kellett volna tenni? Nem egyszerű egyik félnek sem. Kiváló színészek, alakítások. Valódi dráma. Életszagú.