The Strain - A kór

The Strain

2017.07.24 Lonka

Egyedi látványú sorozat egy kicsit talán kusza történettel, amely egészen a világháborúig nyúlik vissza. Nem rossz, de vannak benne zavaró dolgok.

2017.12.09 Greeta

Mind látványban, mind történetben Guillermo del Torotól én többet vártam. Legalább is nem ezt szoktam meg. Nem rossz sorozat ,de kicsit különlegesebbre számítottam.

2016.06.19 Timcsi

Ahogy a történet kibontakozott a remek volt, amikor már kialakult a "helyzet" az már nem tetszett annyira. Nekem voltak benne logikai bakik is.

2019.04.23 petraszab

A világ, amit teremtett, érdekes és újszerű, kezdetben jól építkezett, de a 2. évadra valahogy nem tudom, hogy merre is tart a sorozat.

2020.09.30 jfruzsi97

Nekem is az első évad vitte a prímet. Jó volt a történet, jól megcsinálták az effekteket is benne, volt benne izgalom. Szeretem az ilyen típusú filmeket.

2017.04.19 bgnz367

Igazán kaotikus és horrorisztikus világba cseppenhetünk eme sorozat által. Nagyon érdekes és színes karaktereket kapunk történetünk folyamán. A látványra pedig nincs panasz.

2023.04.02 Gamehun638

Az első évadot tűkön ülve vártam. Következő évadok hangulata már nem volt olyan. Elkezdett kifogyni a történet. Minden szimpatikus/lényeges karaktert kiírtak. Sokkalta többet is kihozhattak volna ebből a történetből. Richard Sammel -nek tökéletesen jól állt a szerep. Ki tudta élni magát.

2016.04.03 Annuska

Az első évad szerintem sokkal jobb volt. Ahogy a sorozat kibontakozik a történet, ki-ki is valójában, miről is van szó az érdekesnek lett megcsinálva. A második évad eléggé ült, már nem volt annyira izgalmas.

2016.09.17 HannaK

Van benne valami megfoghatatlan ami tetszik. Az első évad a sztori kibontakozásával jobban bejött, de a második is nézhető volt.

2016.04.21 HanGa

Semmi különleges nincs a sorozatban. Amikor kezdődött nem is tudtam, hogy vámpírok vagy mi a fenék lesznek ezek a lények. Egynek elmegy, de vannak ennél sokkal jobbak is.

2023.11.05 László

Magával fog ragadni a kór téged is!

A történetben egy titokzatos vírus terjedése miatt a társadalom összeomlik, és az embereknek meg kell küzdeniük a túlélésért. A sorozatban a jó és a rossz harca a központi téma. A vámpírok és az emberek közötti konfliktus fokozatosan épül fel, és a sorozat előrehaladtával egyre intenzívebbé válik. A sorozatban található karakterek közül a legtöbbjüknek van valamilyen karizmatikus vonása, amelyeket a színészek remekül megjelenítenek. Thomas Eichhorst a sorozat egyik fő gonosztevője, akit Richard Sammel alakít, és nagyon jól megformálja a karakterét, ami annak is köszönhető, hogy a történetben korábban egy kegyetlen náci tiszt volt. Abraham Setrakian professzort David Bradley alakítja, aki évek óta vadászik a Mester névre hallgató vámpírvezérre. Setrakian karaktere is nagyon erős, és Bradley remekül hozza a karaktert. Csak dicsérni tudom a magyar szinkront, ami egy csillagot dob az értékelésen!

2017.08.01 czigler.nora

Szerintem nagyon gyenge, gyerekes, buta ez a sorozat. Ettől a rendezőtől én sokkal de sokkal többet vártam. Csoda, hogy lett 2. évada! Az első részek még egészen lekötöttek, de utána..

2018.01.22 Evcsi95

Az elején nem igazán tetszett. Utána sem igazán, akkor már csak azért néztem, hogy kiderüljön, hogy milyen sorsra jutnak a szereplők. Igazából túl hirtelen lett vége, nem volt szép, előkészített lezárása.

2016.10.13 Hablaty

Vannak benne furcsaságok, az első évad érdekes volt, a második már kevésbé. Kiváncsi leszek a 3. évadra.