The Strain - A kór

The Strain

2015.06.24 padfoot8925

Nekem tökéletesen bejön a sorozat. Eléggé jó a hangulata és érezhető a feszültség. A történettel semmi problémát nem éreztem és ha jól tudom könyv is készült belőle. Egyébként tényleg csak annyi a negatívum, hogy pl.: a Mester elég bénán fest, de szerintem könnyen kedvelhető a sorozat.

2015.06.05 Mr. Z

Ultra gagyi sorozatra számoltam. Szerencsére tévednem kellett, elég érdekes kis horror sztorit alakítottak ki. Pilot elég hátborzongatóra sikeredett és azonnal megvett. Annyi negatívuma van csak, hogy a lények kissé bénán festenek. Egyébként pedig na... Több

2015.11.23 somi

Izgalmas, helyenként rejtélyes sorozat, mely új kontextusba helyezi a vámpírkultuszt. Guillermo del Toro itt sem hazudtolja meg önmagát, majdnem hogy mesterművet alkot(ott).

2015.06.21 neeta92

Igazán jó kis sorozat. Izgalmas részek és néhol még cseppet brutálisak is. A következő évad a hírek szerint pedig még durvább lesz. Alig várom már. Bárkit aki kedveli a horror/misztikus műfajt nyugodtan kezdjen bele nem fogja megbánni.

2017.01.20 Katkatt

Nagyon megy le benne a színvonal, egyszerűen ebben a 3. évadban eddig semmi sem történt. Sajnos egyre kevésbé tud lekötni.

2016.11.22 csocsicsoda

A 3. évadra még nem szántam rá magam, mer a 2. picit unalmas volt. A 3. évadot megnézem, aztán majd eldöntöm, hogy hogyan tovább bár azt sem tarom kizártnak, hogy el is kaszálják és nem lesz 4. évad.

2016.06.25 punktum

Elég izgalmas, nem egy szokványos sorozat, én bírom.

2016.08.22 Mliklós29

AZ első rész annyira nem tetszett, de ezért kíváncsi voltam rá és tovább néztem. Utána elég jól beindult a történet és kirajzolódtak a sálak. Érdekes sorozat.

2014.12.18 MrBlond

A pilotra azt mondtam, hogy oké, rendben lesz ez, lássuk, hogyan folytatódik, de hát aztán jött a hideg zuhany. A készítők átmentek full retardba, én nem is értem, következetlenségek, logikátlanságok, és minden, amit el tudsz képzelni egy rossz történetvezetésben. Suhogós kaszát kapott tőlem.

2015.01.29 stiefelism

Elég unalmas, jobbnak ígérkezett, de nem érzem, hogy kellően kidolgozták volna. Így viszont inkább eltanácsolnám tőle azokat, akik még nem kezdték el.

2015.05.23 quentin

Csupa klisé és dögunalom, ennyiben össze is lehet foglalni a szériát. Nagy kár érte, nálam már igazából a gulity pleasure kategóriáját is alulról súrolja, szóval a második évadra velem már nem kell számolni. Aztán ha sok jót hallanék róla, legfeljebb... Több

2015.03.18 kaibence

A történet maga szerintem jó, habár a technika és az effektek kicsit laposak. Azért várom a második évadod, kíváncsi vagyok hogyan fogják folytatni.

2015.03.22 Kedves

Nagyon sokat vártam ettől a sorozattól, a könyv és a bemutató alapján, de a klisék, a 80-as évek béli megoldások és az elhúzott történet kiábrándított.

2015.10.31 piZZola

Egész érdekes lett ez a sorozat, nekem mondjuk kapásból bejön az alaptéma, bár egy kicsit azért lerágott csontnak érzem, hogy ide illő szófordulattal éljek. De az atmoszféra teljesen korrekt volt, meg hát azért Guillermo del Toro sem ma kezdte a szak... Több