The Last Survivors

A tizenhét éves lány, Kendal (Haley Lu Richardson) minden erejével küzd, hogy megvédje a szárazság sújtotta völgy utolsó működő kútját a kapzsi bárótól.

(hp)

Premier: 2014.06.12.

2017.11.22 hsanya182

Mad MAx sivár hangulatát visszaadó, misztikus film melyben egy fiatal kamasz lány harcol a kegyetlen világban, főleg a bújlálásán van a hangsúly, de az életben maradásért küzdés, a harc kegyetlensége is szépen megjelenik. Teccett a film vontatott han... Több

2016.10.17 jannniisscem

Nekem bejött, pontosan a történet vontatottsága és a film eseménytelensége folytán. Mondjuk egy kicsit nem ártott volna felpörgetni vagy valami meghökkentő elemmel felturbózni a filmet, de így is elment.

2015.08.04 Mirci

Hát, mit is mondjak... Többet vártam a filmtől. Szerintem jobban is megrendezhették volna. Valami plusz is kellett volna, mert ennél sokkal jobb minimális szereplőgárdát megmozgató filmet is láttam már. Hiányzott ez a valami több nekem, s emiatt inkább nem tetszett, mint jó volt.

Értékelés: 0.8/10
(2018. 08. 13.)
Összességében a The Last Survivorsról elmondható, hogy mindenképpen érdemes megtekinteni azok számára, akik kedvelik a világvége után játszódó, egyszerre elgondolkodtató és izgalmas történeteket. Több