A Hunter Killer küldetés

Linda Cardellini
Linda Cardellini
Michael Nyqvist
Ryan McPartlin

Joe Glass kapitány véletlenül épp ott köt ki USS Toledo nevű tengeralattjárójával, ahol elsüllyedt egy orosz tengeralattjáró, amelynek sorsát egy amerikai is követte. A kapitány rájön, hogy nem egy egyszerű balesetről van szó, hanem egy sokkal nagyobb gonddal.
A kapitány nemsokára megtalálja az… Több

Forgatókönyvíró: Arne Schmidt, Jamie Moss
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kína
Premier (HU): 2018.11.01.

2023.12.27 Ари Шандор

Kiadta....

Akciódús, jó az ötlet, pörög végig. Mi kell még egy jó akciófilmhez? J.B. jól hozza a szerepét. Az orosz tengeralattjáró kapitánya kifejezetten szimpatikus karakter, szerintem jól rakták össze a filmet. Mondjuk kétszer nézős...nem több...

A Hunter Killer egy látványos, hidegháborút idéző akciófilm

Nekem bejött a hidegháborús stílusú rendezés és hangulat, illetve a 90-es évek filmjeit megidéző forgatókönyv, melyek mind a Hunter Killer főbb jellemzői. A kezdőnek számító rendező, Donovan Marsh egy izgalmas akcióthrillert rakott össze tavaly, amel... Teljes kritika

2019.03.07 Thibo84

Sajna nem sok jót olvastam a filmről, de meg kell valljam ellent kell mondjak a filmet ért negatív kritikáknak. Egy fantasztikus film, a szám is tátva maradt annyira pörgős és akcióban gazdag, egy percig sem unatkoztam alatta.

2018.11.02 HE7EDIK

Egy izgalmas és látványos tengeralattjárós mozi, ami néha a régi klasszikusokat is megidézi, szegény Nyqvistnek pedig legutolsó filmje. Butler hosszú idő után végre egy minőségi moziban!

Milyen?Rossz!Miért?Mert hiteltelen,összecsapott,és a színészek is nagyon rosszak.Nem pörög,nem hasít,ahogy kellene,és valahogy keszekusza az egész.Brrr...erősen felejtős!

A film összbevétele 15 767 460 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 19 661 385 forintot termelt. A hazai mozik összesen 29 392 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Hunter Killer küldetés Michael Nyqvist utolsó filmje. A színész 56 évesen, 2017. június 27-én hunyt el tüdőrák következtében Stockholmban. Szerző: hp

A hitelesség érdekében Gerard Butler és a rendező, három napot töltött el a USS Houston tengeralattjárón a felkészülés részeként. Szerző: hp

A filmet eredetileg A védelmező és A hét mesterlövész direktora, Antoine Fuqua rendezte volna, de egyéb projektjei miatt végül nem tudta vállalni a munkát. Szerző: hp

A film alapjául Don Keith és George Wallace 2012-es Firing Point című regénye szolgált. Szerző: hp

Értékelés: 5.5/10
(2018. 11. 03.)
Akció-thillernek közepes, de azért meg lehet nézni. Hogy érdemes-e, az már nehezebb kérdés, egynek talán jó, de ennél nem több. Több

(2018. 10. 27.)
A Hunter Killer küldetés egy igazi korrekt iparos munka. A középszerű filmek mezsgyéjén lavírozik egy aprócska csavarral és Gerard Butlerrel nyakon öntve. Az egyetlen baj, hogy hónapok múlva már nem is fogunk emlékezni rá. Több

Értékelés: 4.5/10
(2018. 11. 16.)
Gerard Butler a változatosság kedvéért ezúttal az orosz elnököt menti meg. Több

Értékelés: 7.5/10
(2019. 01. 05.)
Pörgős a tempó, izgalmasak a jelenetek és legfőbb erősségként kiemelendő: élvezetes bepillantást kapunk az amerikai hadsereg működésébe, az atom-tengeralattjárók világába és egy nemzetközi konfliktus lehetséges forgatókönyvébe. Több
A változás szele
A végső lista