Rosszfiú a szomszédban

Rosszfiú a szomszédban

The Wrong Boy Next Door

Katie nem könnyű eset. A lázadó természetű tinédzser egyik bonyodalomból a másikba kerül, azonban amikor átlép egy bizonyos határt, már nem kerülheti el a felelősségre vonást. A házi őrizetbe került lány mindennapjai egyhangúan telnek, mígnem a szomszédba nem költözik egy fiatal és sármos… Több

Rendező: David DeCoteau
Premier: 2019.07.12. | HBO Max (2020.08.13.)

2020.05.12 slaver

Calli Taylor kiemelkedően jó ebben a filmben, az ő energikussága mellett a többiek alakítása sajnos szembetűnően gyenge. De igazából az egész történetről nem mondható el, hogy hú, de jó lenne, egyszerűen csak egy enyhén nyomasztó, elég életszerű dráma.

2019.11.12 paji

Több feszültséget és fordulatot vártam tőle, de így is egész tisztességesen felépített film.

2019.09.05 Chabee

Nagy kár ezért a filmért mert bőven lett volna potenciál, de szerintem egy thriller nem ennyire gördülékeny. Hiányzik belőle a feszültség és persze némi fordulat sem ártott volna a történetnek. Nem akarom szétszedni, de szerintem abszolút felejtős a film.

2020.01.04 Turon

Na, ez tipikusan az a fajta thriller, ami sokat akar markolni, de keveset fog. A sztori maga még egész jó is lenne, de annyira kiszámítható az egész, hogy nem is igazán kötött le. Bár mondhatnám, hogy akkor legaláb egy egyszernézős kategória, de szerintem egyszerűen csak simán kihagyható.