Harmadik fél

ANdraS   2016. 01. 14.

Nagyon jó film, a színészek kiválóak voltak, főleg Mila Kunis, akiről azt hittem, nem is tudd játszani. A film inkább mintha három rövidfilmből ált volna, csak az helyet hogy egymás után mennének, egyfolytában váltakoztak. Civil drámafilm amilyenek már sajnos nem olyan gyakran láthatók, pedig 70., illetve 80. években a híres szinészek pont ilyenekben játszottak.

Ragemarci   2016. 03. 24.

Kissé alul értékelt mozi, egy remek Író/szerető párossal és kiváló forgatókönyvvel ami egészen fifikás és jól működik.

Wild-W   2016. 05. 11.

Elég érdekes film volt, azért a végén letettem az állam, hogy akkor most mit is láttam. Szóval végülis tudom ajánlani.

UmpaLumpa   2015. 09. 28.

Egy ilyen filmnek szerintem túl sok az a 137 perc. Van benne fantázia, csak a végletekig van nyújtva.

jazzy   2015. 05. 02.

Ez a film bőven próbára teszi az ember türelmét, de nem jó értelemben. Az egyik legrosszabb, leghitványabb film ez az idei mezőnyből. Nagy pazarlás, pedig vannak jó színészek a filmben.

Olivia Wilde
Mila Kunis