Szerelmünk napjai

Szerelmünk napjai

Time Freak
Fiximan
Asa Butterfield

Stillman egy igazi fizikazseni, aki nagy dolgokra hivatott - és az élete rendes kerékvágásban folyna tovább, ha barátnője, Debbie nem szakítanak vele váratlanul. Ám Stillmant nem abból a fából faragták, hogy csak úgy feladja: szerelmi bánatában épít egy időgépet, hogy visszautazhasson oda, amikor… Több

Rendező: Andrew Bowler
Forgatókönyvíró: Andrew Bowler
Premier (HU): 2019.02.07.
Forgalmazó: Big Bang Media

2020.02.04 freeman

Király film

2019.06.11 indingo

Vonatott volt a története. A két fiatal nagyon nem illett össze nekem, Asa túl gyerek. A szinkronhangokat se találták el. Az ötlet se az igazi. Zseni a gyerek, de azért az egész kapcsolata egy nagy hazugságon alapszik és nem őszinte a barátnőjével.

2019.03.03 ArpiHajdu és Réci

Drámai szálak mindenütt

Biztos mindenki ábrándozott már azon (kortól és nemtől függetlenül), hogy élete nagy szerelme véget ért, s ott állunk egyedül a csalódottságunkkal és az összetört szívünkkel, s hogy bárcsak visszarepülhetnénk arra a pont(ok)ra, amely(ek) a szakításho... Teljes kritika

2019.08.06 Szilonka

Meddig vagy hajlandó elmenni a szerelmedért? Ami nem megy azt is erőltetni kell? Erről mindenkinek más a véleménye, nekem tetszett a koncepció.

2019.09.25 Ms. Akárki

Nagyon jó az időutazós alapkoncepció, ahogy próbálja megtartani a szerelmét. De egyben szomorú is, legalábbis számomra. Sophia Turner itt nagyon jól alakította a karakterét, pedig sokszor nem szokott tetszeni a játéka. Ügyes és csavaros időutazás humorral fűszerezve.

A film összbevétele 285 416 dollár volt (imdb.com).

A Szerelmünk napjai november 9-én debütált a mozikban a tengerentúlon, de ugyanazen a napon a streaming szolgáltatók kínálatába is bekerült. Szerző: hp

A film alapjául szolgáló 2011-es rövidfilmet teljes egészében Andrew Bowler és felesége, Gigi Causey finanszírozták (a költségek 25 ezer dollárra rúgtak). Az alkotást 2012-ben jelölték a Legjobb rövidfilm Oscar-díjára, ennek ellenére a Sundance, a Telluride és a Tribeca Filmfesztivál visszautasította a film bemutatását. Szerző: hp

Andrew Bowler számára nem idegen a vígjátékok világa. Pályája kezdetén több televíziós műsorhoz is írt skeccseket. Szerző: hp

Bár Andrew Bowler hosszú éveket töltött már egy a pályán producerként, a Szerelmünk napjai mégis csak a második egészestés filmje. Szerző: hp

Értékelés: 5.5/10
(2019. 02. 19.)
Andrew Bowler saját, tízperces, Oscar-díjra jelölt rövidfilmjét gondolta újra azok kedvéért (is), akik kedvelik az időutazós filmeket. És nem, nyilván nem azért, hogy aztán a Time Freak ilyen borzasztó magyar címet kapjon. Több