Titanic

Titanic

2017.07.23 Lonka

Húsz éves már a film, de feledhetetlen alkotás. Gyönyörű zenékkel tűzdelták meg DiCaprio mosolyától mindenki elolvadta. A szerelmi szál nagyon finom, nem éreztem erőltettnek.

2016.10.23 Szivárvány1

Kötelező filmalkotássá vált az évek során, az már biztos. A romantikus filmek szent Grállja. Ez tipikusan olyan film amit csak ha megvan a magunkhozvaló eszünk akkor tudunk értékelni és szeretni. Fiatalon megnéztem és szó szerint semmit nem váltott ki belőlem. Huszonéves fejjel pedig szétsírtam magam rajta.

2017.12.09 Greeta

Sok rejtély lengi körül a Titanicot. A film látványa nekem nagyon bejött. A történet is érdekes volt és a romantikus szálat sem éreztem, hogy túltolták volna.

2018.07.09 Norbi

Ki ne ismerné a Titanic-ot? Nagyszabású jelenetekkel átszőtt romantikus történet, ami kivételesen nem happy end. Talán ezért lett híres. Nem volt rossz, de más romantikus filmek valahogy jobban megfogtak.

2021.02.07 stevepisti

Mindig is érdekelt a Titanicot körülövező történet, legenda. James Cameron rendezésében ezt mozifilmen látván sem okozott csalódást. Az, hogy ezt romantikus szerelmi történeten keresztül mutatja be, lehet, hogy nem a legjobb ötlet volt, mert emiatt sokan alulértékelik, de ennek ellenére nekem nagy kedvencem lett.

2019.01.27 Timcsi

Én nem a romantikus oldalát látom, hanem a kőkemény drámát benne. Az alakítások pazarak.

2021.04.27 stewie_griffin_2005

Szerintem 10/10-es film, pedig fiú vagyok, és nem vagyok oda a romantikus filmekért. De ez annál több, mivel a hajó süllyedését is bemutatja, és közben izgul a néző, hogy sikerül-e kimenteni Rose-t. Hosszú, de végig leköti az embert.

2019.04.28 petraszab

Korszakalkotó film. Ízléses benne a romantika; a Titanic szörnyű tragédiáját egy negédes történetbe burkolja.

2016.04.16 Zsceeeka

Örök klasszikus marad, de felnőtt fejjel már jóval kritikusabban látom a bakikat is benne . Ezek ellenére , jó, hogy van ez a film , hiszen olyan sokan olyan nagyon szeretik, akkor ez mégsem lehet véletlen.

2017.10.18 SzFa

Régen talán jobban élveztem, de ma is szeretem. Gyönyörű a dal. én legszívesebben a szerelmi részt kihúztam volna belőle. Nekem a történelmi része, a menekülés, a sülyesdés és a valós képek tetszenek benne igazán. A szerelmi limonádé csak mellékes.

2019.06.01 kevelin

szerintem talána világ leghíresebb hajója. csodálatos film szerelemről, különbségekről, tragédiáról, Caprio egyik első és egyben legjobb alakítása is. a legszebb az egészben hogy a két főszereplő 20 év után is legjobb barátok maradtak. a történet lebilincselő ls magával ragadó. kötelezővé tenném mindenkinek

2018.03.21 hackerjulcsi

Ez A romantikus film körülbelül. Kicsit lelombozó, hogy már az elején tudom, hogy mindenki meghal... de mindenesetre nagyon egyben van és időtlen filmmé vált.

2018.10.08 thejoker

Zseniális alkotás. Nem hiába az a 10 Oscar-díj. Leonardo DiCaprio és Kate Winslet nagyon jó párost alkotnak a filmben. Egy gyönyörű, megható és igaz történet. Nagyon sokszor láttam már, de még biztosan sokszor fogom.

2020.09.30 belavagyok

Bevallom férfiasan nekem nagyon tetszett a film. Egy szerelmi szál összeszövése egy megtörtént történelmi eseménnyel, egy hajó elsüllyedésével, amelyet mai napig is sok titok leng körül.