Titanic

Titanic

2017.03.05 laci044

Lehetséges hogy erről a filmről ne ódákban beszéljen valaki. Nem arról van szó, hogy nem tetszett. De szerettem a filmet és abszolút örültem hogy láthattam. Mondjuk nem tartom egy akkora mesterműnek. A három órás hossza engem kicsit rosszul érintett.... Több

2016.09.29 krajcsie

Az egyik leggyönyörűbb szerelmes film, amit valaha láttam, továbbá az egyik legmeghatóbb, valós eseményeken alapuló és a valósághoz többynire hűen ragaszkodó történet. Örök kedvencem marad.

2015.03.28 fazsuzso

Tetszett, hogy az eredetihez hűen építették fel a történetet, mindent sikerült pontosan reprodukálni. Nagyon jó rendezés, fergeteges látványelemekkel és színvonalas romantikával.

2015.02.24 evaka3355

Nagyon jó film. 3d-ben is láttam a moziban. Megunhatatlan megható történet, egy igazi klasszikus, megérdemelte a 11 Oscart. Egészen lehengerlő, epikus film.

2016.04.25 Macko

Nekem nem jött be a film. Túlságosan csöpögős és szerintem sokkal jobban jobban alakít DiCaprio a későbbi szerepeiben idősebben. Nem győzött meg, pedig a sztori nem lenne rossz.

2021.07.21 Léna Virág

A világ legszebb filmje, örökre a kedvencem. ❤❤

2016.01.17 viraggg

Az örök klasszikus, a legjobb romantikus film, kihagyhatatlan szerelmi történet, tragikus véggel, tökéletes alakításokkal. Röviden így tudnám jellemezni a filmet.

2015.11.27 storeman

Ez a film mélyen megérint. Felemelő érzéseket nyújt. A zenéjét mindig meghatottságtól átitatva hallgatom. Ezt a filmet mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.02.22 The queen

Romantikus filmdráma, amelyet mindenkinek látnia kell legalább egyszer. Epikus mozi, remek alakításokkal és elképszető látvánnyal.

2016.02.10 Krisztian

Hasonlóan a Forrest Gumphoz ez a film is örökzöld marad. Szép film, remek alakításokkal. Kellően drámai ahhoz, hogy átadja mi is történt abban a szituációban.

2015.11.26 mrstubbs

A romantika mint műfaj nem annyira a kedvencem, ha lehet, akkor nem ragaszkodok hozzá. NEkem annyira nem tetszett, nem mintha nem lenne hangulatos, érzelmekkel teljes.

2015.01.28 dresizoli

Igazi "még nem láttad?" filmmé vált az évek során. Kihagyhatatlan. A klasszikus szerelmi történetek egyik legszebb drámája.

2016.04.07 Toncsi

A Titanic Cameron egyik legnagyobb vállalkozása volt, amelyhez nem csak egy komplett hajót, hanem egy hatalmas medencét is építtetett. Grandiózus és precíz vállalkozás volt, hogy a legendás hajónak megfelelő filmet kreáljon, csak az a baj, hogy ezen ... Több

2017.06.05 Thirst0626

Nekem az első filmem amit moziban láttam. Előtte csak rajzfilmeket néztünk moziba. Nekem akkor gyerek fejjel nagyon tetszett , az elejétől a végéig lekötött. Szerintem is kultusz film. Nem mondom, hogy sokszor láttam azóta, maximum háromszor, de bármikor megnézném.